Peru: Co nabízí cestovní kanceláře

Peru: Co nabízí cestovní kanceláře

Milovníci přírody i dávných civilizací se s nadšením vydávají do domova Inků, do Peru. Navštěvují tropickou přírodu, Andy, bájná starobylá města i rozsáhlou poušť Atacama. Peru je zkrátka zemí neomezených možností a tajemné historie.

Co nabízí cestovní kanceláře?

Lákavý zájezd do nitra amazonského pralesa nabízí Pangeo Tours. Můžete se podívat do Národního parku Manú, který je už pětatřicet let zapsaný na listině UNESCO. Svou rozlohou patří k největším na světě, rozmanitostí a množstvím živočišných a rostlinných druhů k nejzajímavějším a nejbohatším parkům světa. Pangeo Tours mimo to nabízí spoustu dalších zájezdů, kdy kombinuje návštěvu Peru třeba s Ekvádorem, Argentinou, Chile nebo Brazílií. Z rozsáhlé nabídky jejich zájezdů si zaručeně vybere každý.

Peru můžete taky navštívit třeba v kombinaci s populárními Velikonočními ostrovy, které jsou opředeny mnohými tajemstvími. Výjimečný zájezd nabízí ESO TRAVEL.

Skvělou variantu pro milovníky historie, ale i turistiky nabízí CK Rajbas. Měsíční pobyt v Peru dělí rovným dílem na poznávací a trekovou část. Ti, kteří nemají mnoho dovolené a chuť na dlouhé výlety, mohou po prvních čtrnácti dnech zamířit zpět do Čech. Nadšenci do vysokohorské turistiky mohou ještě chvíli posečkat a vydat se třeba na velký osmidenní okruh kolem Cordillera Huyahush.

Návštěvu Peru a sousední Bolívie můžete spojit v zájezdu pořádaném CK Kudrna. Prohlédnete si tak nejen Limu, planinu Nazca nebo Machu Picchu , ale i Copacabanu s poutním kostelem nebo posvátný ostrov Inků – Isla del Sol. Na závěr zájezdu se mohou zájemci vydat na čtyřdenní trek nejkrásnější částí NP Huascarán.

Mnoho zájezdů nabízí i CK Livingstone. Opravdu oblíbený je komfortnější zájezd do největších jihoamerických lahůdek – Peru, Bolívie, Brazílie, Uruguaye a Argentiny. Za pouhých čtrnáct dnů stihnete to nejdůležitější: Machu Picchu, jezero Titicaca, La Paz, Buenos Aires, největší vodopády světa Iguazú a věhlasnou pláž Copacabana v Riu.

CK Adventura připravila hned tři zájezdy, které se věnují Peru. Pobyty s názvem Peru – země zlata a slunceInkové včera a dnes nabízí opravdu vyčerpávající program. Mimo ně připravila CK Adventura i hlavní perličky Jižní Ameriky v jednom zájezdu, který nazvala Velký okruh Jižní Amerikou. Na Argentinu, Chile, Bolívii a Peru vyhradila celý měsíc a aby maximálně využila celou dobu, dlouhé přesuny zkrátí leteckými přelety.

Zájezd s příznačným názvem Za potomky bájných Inků vytvořila CK Alvarez. Cestovatelé se vydají na třídenní pochod po stezkách Inků, horami, pralesem i pampou. Těšit se můžou na slavná incká města i Np Huascarán.

Velký výběr zájezdů do Peru nabízí i CK Karavela, a to v různých kombinacích s Bolívií, Chile, Argentinou, Brazílií i Ekvádorem. Za všechny můžeme zmínit zájezd s názvem To nejlepší z Peru, díky kterému se můžete podívat do Limy, na ostrovy Ballestas, do Nazca, Arequipy, k jezeru Titicaca, do Cuzca, k Machu Picchu a na všechna další vyhlášená místa země Inků.

Příjemnou lehkou turistiku v národních parcích Peru, Bolívie i Chile můžete absolvovat s CK Poznání. Putování po známých i méně známých místech Latinské Ameriky začíná v Cuzcu, pokračuje přes Altiplano a jezero Titicaca do „jihoamerického Tibetu“, Bolívie. A možná vystoupíte na pětitisícový vrchol Chacaltaya v Královské Kordilleře.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: