HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Pavel Kubát: Osm měsíců v Asii

Pavel Kubát: Osm měsíců v Asii

Indie, Nepál, Thajsko, Laos, Kambodža, Vietnam, Čína, Mongolsko – desítky tisíc kilometrů projeli mladí cestovatelé Pavel a Lucie během dvousetpadesáti dnů svého putování Asií – a přitom je jeden měsíc cesty nevyšel o mnoho dráž než je průměrný měsíční plat!

Ač cestovatelští začátečníci, dokázali se na cestu nejen dobře připravit, ale také si ji maximálně užít.

Kromě aktuálních zážitků, současných postřehů a cenných reflexí z bouřlivě se rozvíjejícího kontinentu, vnímaných mladýma očima, obsahuje kniha i řadu zcela praktických rad, poznámek i seznamů, které mohou být cennou pomůckou pro všechny čtenáře, kteří dostanou chuť také se vypravit za dobrodružstvím po největším světadílu.

A mimořádně zajímavé jsou i nové pohledy na náš vlastní způsob života, k nimž oba poutníci díky svému asijskému putování dospěli.

O Autorovi

Pavlovi Kubátovi je 33 let, vystudoval Informatiku na univerzitě Palackého v Olomouci a následně pracoval jako IT vývojář šest let v zahraničí (v Dublinu v Irsku a následně v Londýně). V roce 2012 podnikl cestu po osmi asijských zemích (Indie, Nepál, Thajsko, Kambodža, Laos, Vietnam, Čína a Mongolsko), která trvala přes 250 dní a následně o ní napsal knihu „Osm měsíců v Asii“. V roce 2013 autem cestoval osm týdnů po celém Balkáně v celkové délce 7500 kilometrů. Kromě cestování a objevování především méně turisticky aktivních oblastí rád hraje i vytváří stolní i deskové hry a rád se oddává adrenalinovým aktivitám, jako je potápění, skákání padákem a jiným.

Knihu si můžete objednat osobně u autora na Pavel-K@seznam.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: