Oblíbená liška bude od března k dostání v HUDY

Oblíbená liška bude od března k dostání v HUDY

Společnost Fenix Eastern Europe GmbH zahajuje spolupráci se sítí obchodů HUDYsport, ve kterých nově naleznete tzv. „shop-in-shop“ – prostor věnovaný švédské outdoorové značce Fjällräven. V tomto jasně skandinávském prostředí od března najdete novou kolekci jaro/léto 2016!

Fjällräven a další značky v síti outdoorových prodejen HUDY

Značka Fjällräven nabízí nadčasové, vysoce funkční a kvalitní outdoorové oblečení a vybavení, které je šetrné k životnímu prostředí. V prodejnách HUDYsport bude kromě vlajkové značky Fjällräven k dostání také obuv značky Hanwag a outdoorové vybavení Primus a Brunton.

„Jsme velmi rádi, že budeme od března oficiálně spolupracovat právě se společností  HUDYsport,“ říká Harald Heim, generální ředitel společnosti Fenix Outdoor, která zastřešuje výše zmiňované značky.

„S rostoucím povědomím o našich značkách a poptávkou po našich produktech v České republice jsme potřebovali najít způsob, jak rozšířit naši distribuci a zároveň udržet naše zaměření na profesionální distribuci na vybraných místech. Především díky tomuto zaměření na vysokou úroveň služeb a profesionalitu vnímáme partnerství se společností  HUDYsport jako logický krok. Jedná se totiž o stejné atributy, které HUDYsport ztělesňuje. Jsme hrdi a poctěni, že jsme se stali partnerem právě HUDYsportu, jednoho z předních outdoorových odborníků v Evropě.

Díky síti jejich obchodů si tak bude moci dopřát Fjällräven vybavení v České republice opravdu každý.“

„Naši zákazníci značku Fjällräven znají, protože některé její produkty již máme v nabídce. Od března však v našich prodejnách nabídku nejen rozšíříme, ale také představíme prostor zcela dedikovaný této značce. „Shop-in-shop“ je u zákazníků stále více oblíbenou formou nákupu, jelikož usnadňuje orientaci v nabídce značky, a díky vlastnímu designu umocňuje její charakter,“ říká Ondřej Johanovský, generální ředitel české outdoorové firmy HUDY sport.

Portfolio značky Fjällräven je velmi široké, zahrnuje nadčasové a kvalitní oblečení zaměřující se na specifické, nejen outdoorové podmínky, dále batohy, tašky, doplňky a další vybavení, které si vyberou nejen outdooroví nadšenci, ale také všichni ti, kdo se chtějí odlišit při každodenním nošení.

Německá kvalita: Hanwag

Další ze značek, které budou v obchodě k dostání, je tradiční bavorská obuvnická značka Hanwag, která se již od roku 1921 specializuje na výrobu pohorek a bot pro outdoorové aktivity a její devízou je ruční výroba a kvalitní řemeslné zpracování.

Další prémiové značky: Primus a Brunton

Tato značka bude vlastně comeback, jelikož HUDYsport byl jejím dlouholetým distributorem na území ČR. Značka Primus vyrábí vařiče a další vybavení ke kempování. Její produkty za více než stoletou tradici firmy testovali uznávaní horolezci a průzkumníci. Čtvrtou značkou, jejíž výrobky budou v nové prodejně k dostání, je firma Brunton. Vyrábí záložní zdroje energie, kompasy, svítilny a další vybavení, které je třeba nejen při pobytu v přírodě.

O značce Fjällräven

Značka Fjällräven byla založena v roce 1960 Åkem Nordin v severošvédském městečku Örnsköldsvik v suterénu jeho domu. Dnes tato společnost vyrábí nadčasové, funkční a odolné outdoorové vybavení s globálním dosahem a obchody této značky najdeme ve více než 20 zemích světa. Produktová řada Fjällräven zahrnuje outdoorové oblečení pro ženy i muže, stejně jako batohy, stany a spací pytle. Značka Fjällräven vyznává zodpovědné chování vůči lidem, zvířatům i přírodě a také podporuje a udržuje zájem o venkovní aktivity.  Společnost je organizátorem dvou populárních outdoorových akcí, Fjällräven Classic a Fjällräven Polar, kterých se každý rok účastní tisíce lidí. Fjällräven je součástí Fenix Outdoor Group. www.fjallraven.com

https://www.youtube.com/watch?v=Onrxm4RukYc

O společnosti HUDYsport

Pro vznik společnosti HUDYsport je klíčová postava jejího zakladatele pana Jindřicha Hudečka (*1964). Jeho největší a celoživotní láskou jsou skály – především ty pískovcové, v kraji jeho rodného Českosaského Švýcarska, které již v mládí slézal spolu se svými kamarády. Díky úzkému kontaktu s výrobci lezeckého materiálu či brigádám v prodejnách s lezeckým materiálem, byla jeho cesta do outdoorového byznysu po pádu totalitního komunistického režimu v roce 1989 nasnadě. V roce 1990 tak zakládá malou firmu, která obchoduje s outdoorovým vybavením a stává se základem pro společnost HUDYsport, tak jak existuje dnes.

Základními atributy HUDYsportu jsou:

  • Profesionalita
  • Premiovost
  • Přátelství
  • Příroda
  • Pravověrnost – Loajalita

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: