Objevte pohádkové Maledivy s CK Alvarez

Objevte pohádkové Maledivy s CK Alvarez

Maledivy, země slunce, bílého písku, kokosových palem a pestře kvetoucích keřů. Na tradiční lodi dhoni se vydáte poznávat krásy mnoha atolů. Objevíte liduprázdné pláže i životem vířící korálové útesy.

Pohádkové Maledivy

Vydejte se s cestovní kanceláří Alvarez na pohádkové Maledivy. Na zájezdu Maledivy jinak se vydáte tradiční lodí dhoni mezi atoly. Zažijete skvělé šnorchlování pokaždé v jiné korálové lokalitě. Po ranním probuzení na lodi budete moci pozorovat delfíny. Poplujete k nádhernému piknikovému ostrovu Vashugiri, zaplavete si se želvami i útesovými žraloky u písčiny Kunaavashi. Na obydleném ostrově Fulidhoo se seznámíte s domorodci a jejich tradičními řemesly, jako je například stavba lodí, a také poodhalíte tajemství jejich tradičního bubnování při představení  Bodu Beru.

Maledivy

Maledivy a Srí lanka

Na zájezdu s názvem Cejlon – tropický ráj zvířat s plavbou na Maledivách budete moci navštívit kromě Malediv i další exotický ostrov, Srí lanku. Kde prozkoumáte ztracenou pevnost v džungli Yapahuwa i sloní sirotčinec v Pinnewalle. Okoupete si slona v řece Ma Oya a vydáte se na výlet mezi nejkrásnější čajovníkové plantáže na vyhlídku Lipton´s Seat. Po přeletu na Maledivy vás přivítají na tradiční lodidhoni. Vydáte se na plavbu k  piknikovému ostrovu Ambaraa. Zažijete úžasné šnorchlování na kolmém korálovém útesu,  a odpočinete si na opuštěném ostrově Bodumohoraa. Strávíte noc na lodi v laguně nebo přímo na pláži pod hvězdami.

CK Alvarez

Další nabídku zájezdů CK Alvarez naleznete na www.alvarez.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: