Objevte krásu Afriky s cestovní kanceláří Dream Africa

Objevte krásu Afriky s cestovní kanceláří Dream Africa

O druhém největším kontinentu naší planety stále koluje spousta nejasných a zkreslených představ – chudoba, nemoci, nestabilní bezpečnostní situace… Afrika nabízí ale spoustu přírodních i kulturních skvostů, které by byla škoda nechat si ujít jen kvůli nepřesným informacím. Pokud se neodvažujete do Afriky vydat sami nebo nepatříte mezi zkušené cestovatele, doporučujeme obrátit se na odborníky z CK Dream Africa.

Vizí CK Dream Africa je splnit vaše cestovatelské plány v Africe. Ať už chcete poznat nádhernou přírodu, potkat příslušníky místních tradičních kmenů, ochutnat místní kuchyni nebo navštívit památky fascinujících kultur, pomohou vám s přípravou programu a díky jejich dlouholetým zkušenostem s tímto kontinentem s nimi můžete zažít dovolenou snů.

Dream Africa se rozhodně nemusíte bát, že by vás na jejich dovolené čekalo jen válení se v luxusním hotelu a výlety na safari, kde si vše prohlédnete za sklem auta.  Jsou to dobrodruhové, kteří věří, že cesta je důležitější jako samotný cíl. Výhodou je i to, že patří mezi menší cestovní kanceláře – díky tomu máte šanci zažít Afriku opravdu na vlastní kůži, nečekají vás žádné masové zájezdy.

Na druhou stranu, destinace, které navštěvují, mají vždy stoprocentně ověřené a sami je několikrát navštívili. Díky tomu, že spolupracují výhradně s místními partnery, mohou také zajistit pro své klienty ty nejlepší ceny a zároveň podpořit místní regiony. V jejich nabídce si vyberete, ať už si vystačíte s prostým ubytováním nebo hledáte luxus uprostřed pralesa, ať už se chcete vydat na trek po horách, pozorovat západ slunce na pláži, vidět na vlastní oči exotické druhy zvířat na safari nebo si zahrát golf na africkém hřišti.

Na jejich zájezdech můžete navštívit řadu afrických zemí – od turistických „klasik“ jako je safari v Keni nebo Tanzánii, přes malebný Madagaskar, Mosambik a Jihoafrickou republiku, až po méně obvyklé země jako jsou Svazijsko, Rwanda či Botswana.

Chcete spatřit na vlastní oči ohrožené horské gorily? Vydejte se do Ugandy. Je to země neuvěřitelných kontrastů, s bohatou kulturou a historií a velkou biodiverzitou. Lidé jsou zde neskutečně příjemní a sympatičtí a země patří mezi ty z nejpřátelštějších afrických oblastí.

Etiopie pochází Archy úmluvy, královna ze Sáby a je domovem výborné kávy. Dnešní obyvatelé jsou potomky jedné z nejstarších civilizací na světě. Uvidíte zde možná nejkrásnější místa v AfriceSimienské hory nebo Danakilskou proláklinu, jedno z nejnižších míst na světě. Více než 10 místních kultur je chráněno v rámci světového dědictví UNESCO.

Namibie patří mezi jednu z nejméně obydlených zemí Afriky. Zlatý pouštní písek a smaragdově modrá obloha dohromady tvoří nádhernou scenérii. Národní park Namib-Naukluft je jeden z nejstarších pouštních parků na světe. Národní park Etosha je jeden z nejznámějších pro návštěvu safari. Největší atrakcí Zimbabwe jsou jistě Viktoriiny vodopády. Můžete si zde vyzkoušet dobrodružné aktivity jako rafting nebo bungee jumping. Tato země nabízí rozmanitost volně žijících živočichů včetně „Big 5“ – slona, lva, leoparda, nosorožce a buvola

Pokud si chcete užít návštěvu více zemí a vidět ty nejvýznamnější přírodní a kulturní památky, vydejte se na cestu napříč Jihoafrickou republikou, Namibií, Botswanou a Zimbabwe na zájezdu To nejlepší z Afriky. Pokud se do Afriky plánujete vracet, vyberte si pouze jednu oblast a poznejte ji podrobněji, například na Expedici Východní Afrika nebo kombinaci dvou zemí na zájezdu Keňa a Uganda. Pokud chcete začít pouze jednou zemí, vydejte se například na zájezd Divoká Botswana .

Dream Africa

Cestovní kancelář Dream Africa
umožňuje poznat cestovatelům Afriku takovou, jaká doopravdy je – nefalšovanou, autentickou, divokou, romantickou. Se zkušenými průvodci můžete zažít, jak žijí místní domorodé kmeny, potkat se s lidmi, kteří možná ještě nikdy neviděli bělocha, prohlédnout si krásnou přírodu bez davů turistů a zažít to, o čem se v prvodcích nepíše. Více informací najdete na www.dreamafrica.eu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: