Objevte kouzelné Filipíny s CK ALVAREZ

Objevte kouzelné Filipíny s CK ALVAREZ

Rozmanité filipínské ostrovy nabízí mnoho krás. Těšit se můžete na nespoutanou přírodu Luzonu. Ostrov Bohol ukáže slavné Čokoládové hory i nártouny – jedny z nejmenších primátů na světě. V tropickém ráji nechybí ani panenské pláže a divoká džungle.

Filipíny

Ohnivé Filipíny

Vydejte se s cestovní kanceláří Alvarez, objevovat krásy Filipín. Na zájezdu Pozor jede Butading kromě pozorování žraloků obrovských, budete moci zažít i ty pravé Filipíny. Součástí tří týdenního programu je návštěva hlavního města Manily. Vyjížďka na kánoích peřejemi nádherného kaňonu lemovaného vodopády Pagsanjan falls a džunglí. Perla koloniální španělské architektury město Vigan i městečka PampangoBacolor, jež jsou zalitá lávou po sopečné erupci. Přejedete přes Centrální Kordillery po horské silnici Zig Zag Road s mnoha serpentinami a nádhernými výhledy. Vydáte se do krasové oblasti u městečka Sagada s mnoha propastmi, vodopády, podzemní řekou i jezerem.

Nártoun

Filipíny a Taiwan

Zájezd s názvem Ostrovy ohnivého kruhu umožní navštívit kromě Filipín i další zajímavou asijskou zemi, jinou Čína na ostrově Formosa, dnešním Taiwanu. Nejdříve budete putovat po 2 000 let starých terasách rýžových polí v horské oblasti Ifugao. Navštívítebizarní kaňony a lávová pole vulkánu Pinatubo. Zrelaxujete na korálovém ostrově Boracay s proslulou pláží White Beach. Nakonec objevíte i krásy Taiwanu a Zažijetevýchod slunce na posvátné hoře Jhushan

CK Alvarez

Další nabídku zájezdů CK Alvarez naleznete na www.alvarez.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: