Objednejte si poznávací zájezd s CK S.E.N. – nyní nejvýhodněji!

Objednejte si poznávací zájezd s CK S.E.N. – nyní nejvýhodněji!

Pokud se nehodláte smířit s chladnými dny a blížící se zimou, nastal ideální čas vybrat si exotickou dovolenou. Mimořádnou příležitost dopřát si hřejivý dotek slunce vám v těchto dnech nabízí Cestovní kancelář S.E.N., s níž díky projektu Od pólu k pólu vycestujete levněji!

Projekt od pólu k pólu

Jedinečnou příležitost získat zájezd s garancí nejlepší ceny na středoevropském trhu máte šanci díky jedinečnému projektu Od pólu k pólu, který v CK S.E.N. potrvá od 6. do 19. října 2014.

Sleva na vybraný zájezd může pro dvojice dosáhnout až 25 % a týká se exotických poznávacích zájezdů realizovaných od 1. ledna 2015 v kategoriích Komfort, Expedition a Eurokomfort. Jejich širokou škálu naleznete na www.cksen.cz.

Vzhůru na cestu!

Za exotikou se lze vypravit nejen do Evropy, ale otevírají se i možnosti návštěvy jiných kontinentů. Jednoduše řečeno, s CK S.E.N. můžete cestovat doslova „od pólu k pólu“.

Ohřejte se v Asii nebo Africe

Je vám letošní zima extrémně nepříjemná? Zajeďte se prohřát třeba do Keni. Rovníkové hlavní město Nairobi vám přijde jako pohádka, místní národní parky vám učarují a brada vám definitivně spadne, když zavítáte na úchvatné safari.

Pokud jde o Asii, za teplem vás lehce zláká Thajsko – země úsměvů

Pokud se chcete vydat poprvé do exotické destinace v Asii, volba by měla padnout jednoznačně na zemi úsměvů, jak ji nazval už nejeden turista. Přestože v Thajsku byl už téměř každý, tato země neztratila vůbec nic ze svého šarmu a je stále exotická i pro ty, kteří už procestovali a viděli toho opravdu hodně. Znáte někoho, kdo byl v Thajsku a nebyl nadšený? Pokud toužíte zažít svůj první příjemný exotický zážitek, vyberte si určitě Thajsko.

Lákavá Evropa i návštěva u protinožců

Něco do sebe mají rovněž evropské zájezdy, díky nimž oceníte kraj Provence, Katalánsko, ale i krásy hornatého Skotska včetně dobré whisky. Stejně lákavé je Norsko a další skandinávské země.

Máte-li větší záběr, klidně nahlédněte i k protinožcům, máte hned několik šancí – např. zvolit si letecký okruh Austrálií, velká města Austrálie nebo Nový Zéland.

A to je teprve začátek…

Více informací naleznete na www.cksen.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: