HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

BRUSSELS AIRLINES: Do Severní Ameriky se v létě dostanete mnohem častěji!

BRUSSELS AIRLINES: Do Severní Ameriky se v létě dostanete mnohem častěji!

BRUSSELS AIRLINES: Do Severní Ameriky se v létě dostanete mnohem častěji!V letním letovém řádu platném od 25. března 2018 přidal národní belgický dopravce Brussels Airlines větší frekvenci letů do Severní Ameriky.

Brussels Airlines jsou národní  letecký dopravce Belgie se sídlem v Bruselu. Společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA), Asociace evropských aerolinií (AEA) a letecké aliance Star Alliance. Brussels Airlines byly založeny v roce 2002 a nyní jsou 100% vlastněny německou Lufthansa AG.

U Brussels Airlines pracuje přes 3600 zaměstnanců a denně odbaví 250 letů spojujících Brusel s 90 destinacemi v Evropě, 24 městy v Africe, 3 v Severní Americe a z Asie Tel Avivem a Bombají. V březnu 2018 přepravili Brussels Airlines 778 175 pasažérů, což je o 13 procent více, než v březnu roku 2017.

Od 25. března platí nový letový řád, díky kterému se do destinací v Severní Americe dostanou pasažéři častěji. Nově Brussels Airlines zařadily 5x týdně let na lince Brusel - Toronto a 6x týdně linku Brusel - Washington. I nadále zůstává denní spojení Brusel - New York jako v minulých sezónách.

Na dlouhé lety vypravují aerolinky Airbus A330-200 a A330-300, je zde možnost Business Class disponující pohodlnými postelemi a širokou nabídkou palubní zábavy. Economy Class je vybavena pohodlnými ergonomickými sedadly a možností využití vlastních dotykových obrazovek u každého sedadla. Je zde možnost zvolit Economy Privilege se zvětšeným prostorem pro nohy a větším rozsahem polohování sedadla.

Více informací najdete na brusselsairlines.com.


19.04.2018, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Co v mládí procestuješ, ve stáří můžeš znova.