Nepálský večer Šangri-la se odehraje 17. září na Hluboké

Nepálský večer Šangri-la se odehraje 17. září na Hluboké

Do Český Budějovic zavítala unikátní výstava Šangri-la. Prohlídku jedinečné expozice o zemích NEPÁL – TIBET – BHÚTÁN – INDIE si mohou návštěvníci vychutnat v budově Jihočeského muzea. Expozice představuje magickou cestu za bájným údolím věčného štěstí Šangri-la, skrytým hluboko v Himálaji. Provádí unikátními kulturami i odlišnými vegetačními zónami. Věnuje se nejvyšším horám světa i zajímavému životu pod nimi. Odhaluje neuvěřitelnou pestrost exotických zemí pod Himálají.

Nepálský večer

17. září se od 19:00 v kině Panorama, v Hluboké nad Vltavou uskuteční zajímavý večer na téma Nepál. Těšit se můžete na bohatý program, o který se zaslouží nepálské tanečnice, bambusová škola Nepálu, tanečnice bollywoodu, Rudolf Švaříček či Tomáš Beránek a jeho povídání o svatbě v Nepálu. Součástí bude i degustace exotické nepálské kuchyně.

Život Nomádů, Tibet

Více o výstavě

Nestihnete-li doprovodný večer, vydejte se na výstavu někdy jindy. Díky ní můžete navštívit tropický prales s živými zvířaty, zažít tygra ukrývajícího se v džungli, vstoupit do buddhistického chrámu nebo polít pro štěstí sloního boha Ganešu. Podíváte se také do lezeckého BC s horolezci na mačkách a cepínech, nasajte odér nomádského stanu z jačích chlupů nebo se svezete rikšou v indické tržnici!

Asram, Indie

Výstava se líbila i Jeho Svatosti dalajlamovi, který ji slavnostně otevíral v Bratislavě. V Českých Budějovicích ji otevřela dokonce Bhútánská královna. Je vhodná pro všechny věkové skupiny, koncepce je nastavena poutavě i pro děti. Autorem výstavy je Rudolf Švaříčeka CK LIVINGSTONE.

Více informací o výstavě na www.livingstone.cz nebo na www.sangri-la.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: