HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Německo: Vybírejte z mnohých zájezdů

Německo: Vybírejte z mnohých zájezdů

Německo nabízí mnoho: alpské vrcholky, chladné, ale krásné moře, historická města, obrovské přístavy a k tomu navíc skvělé ckylotrasy či stezky pro in-linisty. Navíc je nedaleko, takže vhodné i pro kratší výlety.

A které cestovky vyjíždí do Německa?

Pestrou nabídku zájezdů do Německa má například cestovní kancelář Alpina. Kvůli jejímu dobrodružnému zaměření směřuje většina do Německých alp. Ferratou se můžete podívat na nejvyšší horu Německa, Zugspitze, nebo se můžete projít dobrodružnou hřebenovkou v Berchtesgadenských Alpách po nadoblačném masívu Watzmann. V nabídce nechybí ani týdenní cykloputování po stezce, která vede z Čech až k Baltskému moři.

Snad nejvíce možností nabízí CK Trip, která připravila přes dvacet zájezdů mířících k našemu západnímu sousedovi. Nejvíce je in-linových a cyklistických zájezdů. Nechybí ale ani rafting na řece Ammer. Doporučení hodné je zejména cykloputování čtyřmi alpskými zeměmi – Švýcarskem, Lichtenštejnskem, Rakouskem a právě Německem. Všechny

Na Německo ale nezapomněly ani další cestovky. CK Adventura láká například na Sprévskou cyklostezku s návštěvou Spreewaldu, který je označován za „Benátky severu“, via ferraty v Allgäu nebo na nezapomenutelný západ slunce na vrcholu Zugspitze.

Nedaleké Dánsko je dobré navštívit také v kombinaci s Německem. Projet se na kole krajem fjordů, přístavů a rybářských vesnic můžete s brněnskou cestovkou Kudrna. Mimo to připravila třeba i skvělý zájezd s názvem Alpská trilogie, díky kterému za devět dní zdoláte nejvyšší vrcholy Německa a Rakouska a legendární italský Ortler.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: