Několik tipů z KIWI světa map a průvodců

Několik tipů z KIWI světa map a průvodců

Chystáte-li se na cesty a sháníte podrobné mapy, aktuální průvodce nebo jen poutavé cestopisy, rozhodně zavítejte na stránky www.MapyKiwi.cz, kde najdete více než 17 000 map a průvodců z celého světa. Pojďte se podívat na pár tipů.

1. Trekování v Ladakhu

Před dobrodružnou cestou do Indie si pořiďte podrobnou mapu Trekking in Ladakh. Kromě praktických informací v ní najdete i popisy historických oblastí, tipy na turisticky zajímavé lokality, ale i doporučení na místa, kde se dá najíst a ubytovat. Největší část je samozřejmě věnována popisu 13 treků, od těch krátkodobých až po čtrnáctidenní túry.

2. Adrenalin ve Švýcarsku

Chystáte-li se do Švýcarska, a to ať už na kole, pěšky či na skialpech, nezapomeňte si s sebou vzít pořádnou mapu. Ve Walais se vám bude hodit průvodce Walking in The Walais, který popisuje 120 nejhezčích tras tohoto regionu. Podrobné itineráře jsou doplněny údaji o obtížnosti trasy, délce, převýšení i časové náročnosti. Do Zermattu zase doporučujeme mapu Zermatt – Saas – Fee 1:60 000 s turistickým, VHT i alpským značením.

3. Na vrcholy Turecka

Mapa nejvyšších tureckých vrcholů s názvem Turkey The Highest Peak vám bude skvělým pomocníkem při výstupech na Ararat, Kačkar i Süphan. Velmi přehledné a kvalitní mapy zobrazující turistické trasy a informace. Pomocí symbolických znaků jsou zakresleny možnosti ubytování a občerstvení, služby, přírodní a historické památky.

4. Poučné cestopisy z Albánie a Islandu

KiwiKnihkupectví Kiwi začalo svojí činnost v roce 1993. Již od počátku se výhradně specializovalo na prodej turistické literatury. Spolu se zvýšeným společenským zájmem o turistiku a cestování rozvíjel se i záběr a nabídka obchodu. Z původních 100 titulů vzrostl postupně katalog na současných 17 587, které si můžete zakoupit na www.MapyKiwi.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: