Naplánujte si pohádkovou dovolenou na Maledivách s NaCesty.cz

Naplánujte si pohádkovou dovolenou na Maledivách s NaCesty.cz

Kde jinde byste si představovali idylickou odpočinkovou dovolenou než na exotických pohádkových Maledivách. Už dávno se neřadí mezi exkluzivní destinace jen pro bohaté.

Pokud se vydáte na Maledivy, hlavním programem jistě bude koupání a šnorchlování. Věděli jste, že každý hotelový resort ma svůj vlastní ostrov? Nenechte si ale ujít ani návštěvu hlavního města Male, které je sice malé, ale zajímavé! Také byste jej rádi navštívili? Jak ale vybrat ten nejlepší hotel, zakoupit nejvýhodnější letenky a nebo kompletní zájezd pro celou rodinu? V současné době je nabídka tak široká, že je velmi těžké se v jednotlivých nabídkách vyznat.

Bohatý podmořský svět, MaledivyBohatý podmořský svět, Maledivy

Naštěstí mohou pomoci online srovnávače cen. Jeden z nich je i www.NaCesty.cz. V jejich široké nabídce najdete nejen možnost vyhledat si ty nejvýhodnější zájezdy, letenky a ceny ubytování, ale třeba to, kde a jak nejvýhodněji zaparkovat na letišti, jak se dostat na letiště vlakem a nebo i informace o jednotlivých letištích. Máte pochybosti, jak probíhají internetové platby služeb? Odpovědi najdete v informacích o platbách. Chcete si ověřit kvalitu cestovní kanceláře, se kterou plánujete dovolenou, nebo aerolinky, se kterými letíte? Informujte se o vybrané cestovní kanceláři nebo aeroliniích.

Maledivské pobřeží, MaledivyMaledivské pobřeží, Maledivy

Velkou výhodou je také to, že oproti jiným českým internetovým agenturám nejenom NaCesty.cz vyhledává finální ceny včetně dětí, ale také ceny přímo online ověřuje v rezervačních sytémech pořadatelů. Takto lze zájezdy rovnou zarezervovat i zaplatit, není nutné rezervaci zdlouhavě řešit po telefonu. V nabídce NaCesty.cz najdete také nabídky německých cestovních kanceláří, které jiné české vyhledávače ve svých databázích nemají.

Každý z resortů má svůj vlastní ostrov, MaledivyKaždý z resortů má svůj vlastní ostrov, Maledivy

Odlétáte a máte nějaké speciální požadavky, jako je nutnost bezbariérového přístupu do letadla? Chcete se na něco zeptat, nejste si jistí, potřebujete služby reklamovat? Bez obav se můžete obrátit na pracovníky zákaznické podpory, kteří jsou k dispozici denně od 9 do 21 hodin.

V Maledivách si můžete vybrat z více než 90 hotelů. Pokud se sem vydáte, je možné zde zajistit také česky hovořícího průvodce. V současné době pro nás ceny na Maledivách klesají díky klesajícímu kurzu eura. Na mezinárodní letiště v hlavním městě Male se dostanete i přímým letem z Frankfurtu.

Pláže s bílým pískem, MaledivyPláže s bílým pískem, Maledivy

Pokud se chystáte na Maledivy, můžeme vyhledávač NaCesty.cz jen doporučit. A co říkají samotní klienti? „Už dlouho jsme se nesetkali s takovou profesionalitou, jako u této agentury NaCesty. Všechno fungovalo, při jakémkoliv dotazu ihned reakce a odpovědi, milé, přátelské jednání. Určitě všem doporučíme a určitě s touto agenturou ještě vycestujeme. Moc díky Petr A.“

NaCesty.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí