Naplánujte si cestu do Mexika s cestovní kanceláří GO2!

Naplánujte si cestu do Mexika s cestovní kanceláří GO2!

Exotická dovolená v Mexiku od specialistů za přijatelnou cenu. Vysoká kvalita, osobní zkušenosti a znalosti, dokonalá znalost prostředí, česky hovořící delegát a originální poznávací programy. Tak vypadá dovolená s CK GO2.

Mexiko, to je dovolená kombinující odpočinek na tropických plážích a poznávání unikátních kulturních i přírodních památek. Vydejte se na exotické ostrovy zalité sluncem a při tom objevte starobylé Mayské pyramidy, koloniální města a nedotčenou přírodu korálového útesu a tropických pralesů.

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu vAustrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích –Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Nabízí jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udret svůj rozpočet na uzdě. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta.

Program všech zájezdů je opravdu detailně propacovaný a vhodně kombinuje odpočinek s poznáváním tak, aby si klienti mohli svou dovolenou co nejvíce užít. Kromě sestavení zajímavého itineráře cesty a zajištění kvalitního ubytování CK také pomůže s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařízením vhodného pojištění na cestu. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajištovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře.

Pokud si chcete užít z Mexika to nejdůležitější, doporučujeme zájezd Mexiko pro každého. Kombinuje poznávání přírody, kulturních památek i koupání na skvělých plážích. Láká vás hlavně kombinace odpočinku na slunné pláži a poznávání unikátních památek Mexika? Užijte si vyváženou zážitkovou dovolenou nabízející relaxaci i dobrodružství na zájezdu Krásy Yucatánu a ostrova Mujeres. Chcete se vydat do vnitrozemí za pyramidami a koloniálními památkami Méridy, s indiány Lakandóny, kteří zde dodnes žijí tradičním způsobem v okolí Palenque, prozkoumat tropický prales a dopřát si koupel u vodopádů Misol Há? Doporučujeme zájezd To nej Yucatán a indiánský Chiapas!

Zájezdy Mexiko s CK Go2 je zážitková poznávací dovolená kombinující relaxaci na plážích s aktivním poznáváním  za cenu, která Vás příjemně překvapí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: