HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Nafukovací novinka na Výstavě stanů a outdoorového vybavení

Nafukovací novinka na Výstavě stanů a outdoorového vybavení

Výstava stanů je unikátní svým rozsahem a možností si vše osahat a vyzkoušet. Jaká novinka vás čeká při návštěvě sekce velkých rodinných stanů?

Až do 9. srpna můžete na výstavišti v pražských Letňanech navštívit prodejní Výstavu stanů a outdoorového vybavení. Lze si tu osahat a vyzkoušet outdoorové vybavení a hlavně se jím kompletně vybavit. Na své si přijdou ti, kteří plánují daleké expedice i ti, co zůstávají věrni Česku a míří třeba k vodě do kempu. A právě pro posledně zmíněné máme perfektní tip.

Ať už máte velkou rodinu anebo jezdíte pouze ve dvou, kempování není žádná hračka. Musíte mít neustále na paměti, co všechno byste si s sebou neměli zapomenout přibalit a že toho bývá opravdu mnoho! Karimatky, spacáky, vařiče, nádobí, stoly, židle a plno dalšího kempingového vybavení. Všechno se pak musí vejít do vašeho stanu, abyste měli vše při ruce a nemuseli pořád pro něco běhat do auta. Samotný stan pak musíte před každým odjezdem řádně zkontrolovat, zda nechybí nějaká podpůrná tyč, která by vám v případě, že ji třeba zapomenete, ztrpčila vaši dovolenou.

Skotská firma Vango nabízí chytré a velmi praktické řešení ve formě předstanu Kela II. Jeho nafukovací konstrukce s patentem AirBeam® umožní stan ve velmi krátké době nafouknout a postavit bez jediné tyče. Konstrukce je i přesto velmi pevná a stabilní. Stejně rychle, jako je stan postaven, je i rozložen. Stačí otočit ventilem a stan je složen. Jen nezapomenout někoho uvnitř!

Vango

Vango

Vango se zabývá výrobou stanů a vybavení pro pohodovou rodinnou dovolenou v kempu, pro lehkou turistiku a cykloturistiku outdoorových nadšenců a i pro horolezce potřebující přežít v extrémních podmínkách. Od kempů až po vrcholy hor dělá Vango z každého centimetru prostoru v přírodě místo pro Vaši zábavu, odpočinek, či ochranu před nepřízní počasí.

Více informací o stanech Vango.

Hlavní výhodou tohoto předstanu je ale systém, kterým se stan propojí s vaším vozem. Ať už se jedná o dodávku nebo obytný vůz, stan se vždy přizpůsobí tak, že s vozidlem tvoří jeden velký celek. Významně se vám tak rozšíří prostor pro kempování. Z auta si uděláte třeba ložnici a stan využijete jako kuchyň a relaxační prostor.

Spojení  je opatřeno variabilním systémem uchycení, s kterým si poradí každý, navíc bylo myšleno i na zabezpečení vůči případnému dešti pomocí okapové části. Připojení a odpojení od vozu je velmi jednoduché, takže vozidlo velmi rychle od stanu odpojíte, můžete odjet na celodenní výlet a po návratu opět jednoduše stan připojíte zpět.

Rozměry modelu Kela II standard jsou při sbaleném stavu pouze 78 × 35 × 33 cm a hmotnost 16,95 kg. Má promyšlený systém odvětrání a materiál vydrží 6m sloupec vody. Výška stropu je 210 cm a má několik možností vchodu. Dost už ale bylo informací, nejlépe uděláte, když se na stan přijdete osobně kouknout a vyzkoušet si jeho možnosti na Výstavu stanů a outdoorového vybavení do pražských Letňan.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: