Nabídka spolupráce e-shopům

Nabídka spolupráce e-shopům

Máte zájem o bezplatnou propagaci vašeho eshopu na našich webech Pohora.cz, HedvabnaStezka.cz, SvetOutdooru.cz, OutdoorForum.cz a v tištěném magazínu Svět outdooru? Nabídněte zákazníkům předplatné tištěného Světa outdooru a na oplátku vám zprostředkujeme reklamu pro váš e-shop. Jak spolupráce může probíhat?

Co nabízí Svět outdooru?

 • Bezplatnou bannerovou kampaň
 • Zviditelnění e-shopu v tištěném magazínu Svět outdooru
 • Po domluvě redakční podpora na webu SvetOutdooru.cz

Motivujte zákazníky k objemnějšímu nákupu, dejte jim něco navíc a získejte zdarma reklamní prostor na nejnavštěvovanějších outdoorových a cestovatelských webech v České republice.

Ale teď už konkrétně ke dvěma možným formám spolupráce, které je možné realizovat.

Varianta A

Plnění na straně e-shopu:

E-shop nabídne zákazníkům (těsně před dokončením objednávky) výhodné předplatné Světa outdooru za 79 Kč ročně. Zákazník e-shopu tuto sumu zaplatí společně s objednaným zbožím, e-shop předá iniciály do Světa outdooru a my se postaráme o zasílání časopisu. Možnost přikoupení předplatného Světa outdooru bude u každého nákupu po dobu 12 měsíců.

Plnění ze strany Světa outdooru:

 • Na našich webech Pohora.cz, HedvabnaStezka.cz, SvetOutdooru.cz a OutdoorForum.cz poskytneme 200 000 impresí full baneru 468×60 px (který rádi pomůžeme připravit).
 • po dobu 1 roku e-shop zařadíme v tištěném magazínu Svět outdooru do VIP seznamu outdoorových e-shopů
 • poskytneme vstupenky pro 2 osoby na festivaly Snow Film Fest a Expediční kamera ve vašem městě, případně v nejbližším měste, kde se festivaly konají

Varianta B

Plnění na straně e-shopu:

 • Na viditelných místech e-shopu (homepage, košík a další stránky) nabídnete zákazníkům akci typu „nakupte lezecký materiál se slevou 20% a získejte roční předplatné magazínu Svět outdooru zdarma“ nebo „nakupte zboží v hodnotě nad 3500 Kč a získejte roční předplatné magazínu Svět outdooru zdarma“.
 • Akce v domluvené formě poběží 6 měsíců

Plnění ze strany Světa outdooru:

 • Na našich webech Pohora.cz, HedvabnaStezka.cz, SvetOutdooru.cz a OutdoorForum.cz poskytneme 200 000 impresí full baneru 468×60 px (který rádi pomůžeme připravit).
 • Po dobu 1 roku e-shop zařadíme v tištěném magazínu Svět outdooru do VIP seznamu outdoorových e-shopů
 • Poskytneme vstupenky pro 2 osoby na festivaly Snow Film Fest a Expediční kamera ve vašem městě, případně v nejbližším měste, kde se festivaly konají
 • Banner na našich webech by měl poutat na uvedenou akci „nakup v eshopu XY lezecký materiál a získej předplatné Světa outdooru na rok zdarma“
 • Navíc je po domluvě možná redakční podpora akce na webu SvětOutdooru.cz

Technické řešení

Technicky u varianty A jednou za dané období e-shop dodá seznam adres na zasílání Světa outdooru a my vystavíme fakturu na částku, kterou e-shop na předplatném vybral, časopisy budeme zákazníkům automaticky rozesílat.

U varianty B shodně e-shop jednou za dané období dodá seznam adres, na které budeme zákazníkům po dobu jednoho roku magazín zasílat a vystavíme fakturu na předplatné, které je za každého zákazníka 79 Kč (režijní náklady na rozeslání 4 čísel magazínu).

Zaujala vás možnost zviditelnění, ale není to přesně to, co potřebujete?

Kontaktujte Matěje Fraňka (603 249 859; franek (@) svetoutdooru.cz) a dohodněte se s ním na individuálních podmínkách.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: