HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Na trase půlmaratonu ochutnejte ultra s Danem Orálkem (4.7.) – soutěž o 3 startovné – UKONČENO!

Na trase půlmaratonu ochutnejte ultra s Danem Orálkem (4.7.) – soutěž o 3 startovné – UKONČENO!

Chtěli byste nahlédnout pod pokličku ultramaratonu a zatím si netroufáte? Pořadatelé 23. ročníku Moravského UltraMaratonu pro vás připravili jedinečnou příležitost ochutnávky.

Závod zkráceně nazývaný MUM zahrnuje 7 maratonů v 7 po sobě následujících dnech. Je to nejdelší a nejtěžší běžecký etapový závod pořádaný na území České republiky. Proběhne v termínu 28.6.-4.7.2015 v okolí Lomnice u Tišnova opět s pestrou účastí zahraničních účastníků.

Jeho poslední sedmá Cimrmanova etapa se běží na dvě kola „okolo Lomnice“ a to tak, že běžci vybíhají postupně od nejpomalejšího až po nejrychlejšího, který startuje v 11 hodin. Nově zařazený půlmaraton se poběží na jedno kolo „okolo Lomnice“ a bude startovat právě v době, kdy bude na poslední maraton startovat skupinka nejrychlejších běžců. Pořadatelé si troufli odhadnout, že mezi nimi  opět bude Dan Orálek, nazvali  nově zařazený půlmaraton názvem „Startujeme s Danem Orálkem“. Jistě bude zajímavé sledovat, jak dlouho účastníci půlmaratonu vydrží tempo nasazené Danem, který již bude mít v nohách  258 km jako součet předcházejících šesti etap. Porazí Dana někdo na jedno kolo, když on poběží kola dvě?

Přijďte si zaběhat  Kdo nevyhraje startovné v naší soutěži má možnost přihlásit se v místě startu na půlmaraton v sobotu 4.7.2015 u ZŠ v Lomnici v době do 10:15 hod.

Přečtěte si více o MUMu

O co se hraje?

3x startovné na půlmaraton s Danielem Orálkem

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 25. června.

2. Vylosujeme 3 výherce a oslovíme jej emailem.

Výherci

Stáňa Černá

Veronika Drtilová

Jiří Čermák

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: