Michal Kůra: Canyoning

Michal Kůra: Canyoning

Přijďte se seznámit s tímto outdoorovým sportem, canyoningem, i vy.

Představíme vám jeho historii, ukážeme vám, co obnáší a jaké vybavení k němu potřebujete. Uvidíte zajímavé fotografie z různých kaňonů na celém světě a prostřednictvím odvážných filmů a videí necháme i vás nahlédnout do nádherného prostředí kaňonů, kam se mnohdy dostanete právě jen díky tomuto sportu.

S canyoningem vás seznámí členové České asociace canyoningu, která si klade za cíl propagaci tohoto krásného sportu a stará se také o vzdělávání a zdokonalování všech zájemců, kteří se chtějí tomuto sportu věnovat. Jako každý outdoorový sport je i canyoning nutné provozovat s rozvahou, bezpečně a s pokorou a úctou k přírodě. Přesto ale doporučujeme první kontakt s canyoningem prostřednictvím nějaké profesionální agentury, která vám zajistí potřebné vybavení a pod dohledem profesionálního průvodce vás zasvětí do krás této aktivity.

Filmy a videa natáčeli členové asociace při svých cestách po okolních alpských zemích, ale uvidíte i filmy z expedicí organizovaných do vzdálenějších kaňonářských destinací, jako jsou ostrovy Reunion, Madeira, Mallorca, Korsika

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: