HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Lov na reprezentativní Iránku

Lov na reprezentativní Iránku

Není nad české holky. To si říká spousta českých mužů, když se vrátí z ciziny. Ale ruku na srdce, nelákalo vás nikdy zjistit, co skrývají pravověrné muslimky pod svými čádory a burkami?

Zkušenosti čtenářů

Naďa

No..co k tomu dodat?? Tihle dva mě opět nezklamali!:-) Tento článek mi byl doporučen k "odreagování se" a ono to funguje…:-)
Katko, Tomáši, přeju hodně moc úspěchů v soutěži "Slideshow Awards" a těším se na další příspěvky, článečky, sloupky, cestopisy, "odreagování se"!
dík!

Komous
Naďa:

Tak takove porno jsem jeste nevidel.

Honza M.
Naďa:

Chcete se dozvědět, co se stalo nám? Koupili jsme si jízdenku z Teheránu do Yazdu. Steward nás doprovodil až do našeho kupé. Za chvíli se nestačíme divit: Přicházejí k nám dvě mladé íránské ženy. Ta maldší, která trochu umí anglicky, nám říká, že se stala asi chyba a omylem nám prodali nmístenky do ženského kupé, jimt o ale nevadí. Chtěli bychom se s nimi bavit, ale ony jsou ostýchavé a anglicky moc neumí. škoda. Když se připravují ke spánku, zjišťujeme, co za vrstvy mají pdo chadorem. Naše erotické dobrodružství ale dopadlo tak, že holyk sprdnul jakýsi náboženský vůdce a po pár hodinách nám tam místo nich chrápali tři smraďoši.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: