HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

HMYZÍ SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE

 

Jídlo teď

 

 

Máte chuť si zapřednášet?

Pokud ano, tak jsme jedinně rádi, protože bez vás by žádný pogram nebyl :) 

Možností přednášení jsou hned 2:

1) Oficiální přednáška Klubu Cestovatelů

2) Neoficiální soukromé přednášení

 

1) Oficiální přednáška Klubu Cestovatelů

Tato varianta je zaměřena na cestovatele, kteří chtějí předat své poznatky z cest široké veřejnosti. Jedná se o cesty s minimální dobou 20 dní na cestách. Jako odměnu si můžete odnést polovinu vybraného vstupného, které činí na rok 2018 60kč/os. Kapacita promítacího salónku je max 25os, tudíš je možné si odnést až 625,-

Takováto přednáška se koná vždy ve dnech po - čt (mimo státní svátky) a to v 18:30. Přednáška by měla být délky 1,5h - 2,5h, nad tuto dobu stejně posluchači ztrácejí koncentraci. Je nutné dávat každou hodinu pauzu!

Pokud souhlasíte s těmito podmínkami, tak je nutné si vytipovat datum přednášky, poslat název a anotaci přednášky (cca 300 znaků), minimálně 10 fotek (na propagaci). To vše poslat na email: brno@hedvabnastezka.cz, kde se nadále budou domlouvat detaily (většinou schváení přednášky, termínu, styl propagace atd...)

Vrámci propagace pak budete zařazeni do oficiálnío programu na webu, měsíčních programů a FB události. Je však důležitá i osobní propagace.

NOVINKOU je hodnocení přednášek přímo posluchačemi, a to od 1 do 5, hodnocení jako ve škole. Zpětnou vazbu Vám samozřejmě na požádání pošleme!

 

2) Neoficiální přednáška

Chcete si udělat soukromou přednášku? Není problém, čajovnu Vám rádi zapůjčíme. Avšak i zde máme několik málo podmínek:

Půjčovné dataprojektoru, plátna a ozvučení je stanoveno na 100,- za promítání (bohužel dataprojektor není levná záležitost a občas jej musíme nechat profouknout, koupit novou lampu atd...)

Minimální útrata na celou skupinu v čajovně jsme stanovili na 1000,-. Je to nutná částka, aby jsme zbytečně nerezervovali prostor pro pár lidí při čaji. Při 20 osob je pak částka na člověka 50,-, což je jedno malé a jedno velké pivko. To není zas tak moc, ne? Pokud však této částky nedosáhnete, tak je nutné ji doplatit při odchodu...

Rezervaci na soukromé promítání máte možnost udělat jak přes email: brno@hedvabnastezka.cz, tak i telefonicky: +420774048589.


26.07.2017, Stanislav Dadák