KLM a Air Frace: Dream Deals a OH LALA

KLM a Air Frace: Dream Deals a OH LALA

KLM a Air Frace: Dream Deals a OH LALA

Lety na téměř celý rok 2017 si nyní můžete naplánovat už v lednu s akcemi Dream Deals od KLM a OHLALA od Air France; letět nově můžete i do Porta nebo Marrákeše. Akční nabídky Dream Deals od KLMOHLALA od Air France jsou k dispozici od 6. – 26. ledna 2017 a umožňují zvýhodněný nákup letenek do více než 50 destinací po celém světě s odlety až do 10. prosince 2017.

Od ledna 2017 skupina Air France – KLM také chystá vylepšenou nabídku pro zákazníky v ekonomické třídě. Od března 2017 pak Air France přidá dvě nové destinace – portugalské Porto a marocký Marrákeš.

S akčními nabídkami Dream Deals a OHLALA leťte například do:

  • New York City (USA) od 11 079 Kč
  • Miami (USA) od 13 299 Kč
  • Pointe-a- Pitre (Guadeloupe) od 13 419 Kč
  • Toronto (Kanada) od 12 449 Kč
  • Fort-de-France (Martinik) od 13 379 Kč
  • Saint Martin (Karibik) od 14 859 Kč

Skupina Air France – KLM koncem ledna 2017 zahájí prodej letenek v ekonomické třídě s vylepšením, které odpovídá účelu cestování. Nabídka se týká letů v rámci Evropy, Severní Ameriky a Izraele. Zákazníci si budou moci vybrat ze tří produktů, z nichž každý nabízí specifické služby a podmínky.

Light“ verze je vhodná pro cestující, kteří hledají nejnižší možnou cenu a cesty bez odbavení zavazadel. „Standardní“ produkt bude nabízen za příplatek ve výši 40 – 50 EUR nabízí zákazníkům další výhody, jako je například možnost odbavit jedno zavazadlo bezplatně a změnit svůj let za poplatek. „Flex“ produkt bude v nabídce za příplatek ve výši 70 do 150 EUR, které nabízejí maximální flexibilitu (změna letu a zrušení letu bez příplatku), možnost využít SkyPriority služby pro bezproblémový, přednostní přístup na letišti.

Kromě toho, přichystala společnost Air France také novinky v podobě letů do nových destinací:

Porto a Marrákeš

  • Zákazníci Air France budou moci od 26. března 2017 odletět do Porto (Portugalsko) a Marrákeš (Maroko) na palubě Airbus A320 se 166 sedadly hned třikrát týdně s odlety z pařížského letiště Charles de Gaulle (Porto – úterý, čtvrtek, sobota, Marrákeš – středa, pátek, neděle).
  • Skupina Air France-KLM tímto v Portugalsku na letošní letní sezónu nabídne až 247 letů týdně do 5 destinací v Portugalsku – Faro, Funchal, Lisabon, Madeira a Porto.
  • S Air France – KLM v letní sezóně můžete odletět do 7 marockých destinací a využít k tomu některý ze 125 spojů – vybrat si můžete mezi odlety do Agadiru, Kasablanky, Essaouira, Marrákeše, Oujda nebo Rabatu.

Porto je neporažené město

Porto, druhé největší město v Portugalsku, nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství procházek bludištěm úzkých uliček. Několik míst v městě Porto je zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO. Každoročně ho navštíví davy návštěvníků. Nachází se podél řeky Douro. Porto nabízí jedinečný a fascinující krajinu, která budete moci  obdivovat při západu slunce.

Marrákeš, červené město

Nachází se na úpatí pohoří Atlas v srdci Maroka. Marrákeš odhaluje nečekané poklady a zázraky za svými červenými hradbami. Rozdělen do dvou odlišných částí mezi historickou čtvrtí a novým městem, je velkým lákadlem pro cestovatele. Dát si, například, procházku přes botanickou zahradu Majorelle, dopřát si lahodný mátový čaj, nebo si pořídit něco z řemeslné ruční výroby na místním trhu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: