HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Kanada: S jakou cestovkou vyrazit

Kanada: S jakou cestovkou vyrazit

Kanada je země proslulá drsnou panenskou přírodou, prériemi, pohořím Kordillery i oblastí Velkých kanadských jezer. Kdo by nechtěl vidět oblast zlatokopů a dávných lovců kožešin.

Jak vybrat?

Cestu s poetickým názvem Po stopách zlatokopů můžete absolvovat s cestovní kanceláří Pangeo tours. Nahlédnete do neposkvrněné přírody a drsného domova lovců kožešin a zlatokopů. Uvidíte velké přístavy, psí spřežení, místní města, ale i aljaškou divočinu.

Bohatou nabídku zájezdů na sever Severní Ameriky si připravila i CK Adventura. Nabízí poznávací, cyklistické, ale i turistické zájezdy, na kterých objevíte nejen Kanadu, ale i Yukon nebo Aljašku. Skalisté hory, NP Denali, Smaragdové jezero nebo Vancouver tak dokonalé objevíte právě s touto cestovkou.

Krásný tematický zájezd připravila i CK Kudrna. Název Za indiány západní Kanady napovídá, že se bude putovat po stopách původních obyvatel země. Těšit se ale můžete i na nejkrásnější treky v kanadských Rocky Mountains.

CK Livingstone se zaměřila na období zlaté horečky a nabízí dvaadvaceti denní zájezd skrz Kanadou a Aljaškou. Zavzpomínáte na Jacka Londona a zažijete opravdovou severoamerickou divočinu.

Množství zájezdů zaměřených nejen na Kanadu, ale i na celou Severní Ameriku má v nabídce i cestovní kancelář ESO Travel. Můžete s ní projet národní parky západní Kanady, metropole východní Kanady nebo se plavit nedaleko kanadského pobřeží.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: