HedvabnaStezka.cz

POSLEDNÍ DISKUSE

Cestovatelský podvečer – Norsko a Shetlandy

Kategorie - Promítání, Přednáška

Datum: 23.02.2019 – 01.01.1970

Čas: {Čas}

Místo konání: Klub cestovatelů Praha

Kraj: PrahaFinský dobrodruh, cestovatel a fotograf Harri Ahonen, který se do Prahy stále rád vrací, představí fjordy a souostroví severního Norska, kde se z moře k nebi vypínají ostré vrcholky hor, a nebudou chybět ani známé Lofoty a Vesterály.

Ve druhé půli večera přenesou Jitka Jindřišková a Michal Švec hosty do kraje vikingů a unikátních historických památek i přírodních zajímavostí, ač se bude jednat o kraj ležící mimo Skandinávii – souostroví Shetlandy.

Obě přednášky budou doprovázeny bohatým obrazovým materiálem, přednáška Harriho Ahonena proběhne v angličtině bez tlumočení, druhá pak bude česky.

Program podvečera:

17:30 Harri Ahonen: Treky severního Norska (anglicky)

19:00 Jitka Jindřišková a Michal Švec: Shetlandy – severský kout britského království (česky)

Vstupné: 60 Kč / 50 Kč pro členy Skandinávského domu, platba na místě (pouze v hotovosti). Vzhledem k omezené kapacitě sálu doporučujeme rezervaci vstupenek. Rezervace lze zaslat na e-mail: anezka@skandinavskydum.cz nejpozději do soboty 23. 2. 2019, 9:00. Rezervace propadá 15 minut před začátkem první přednášky.

Doprovodný program:

Harri Ahonen vystoupí také v Brně, a to 22. 2. 2019 v Moravské zemské knihovně. Přednáška rovněž proběhne v angličtině, vstup je volný bez nutnosti registrace. Odkaz na akci: www.skandinavskydum.cz/harri-ahonen-treky-severniho-norska

Organizátor: Skandinávský dům, z. s.

Vstupné: 60 Kč

Web: {Web akce}


07.02.2019,


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Kdo se bojí, nesmí do lesa :-)
Sponzorováno