POSLEDNÍ DISKUSE

GO Kamera

Kategorie - Festival

Datum: 18.01.2018 – 21.01.2018

Čas: {Čas}

Místo konání: výstaviště Brno

Kraj: Jihomoravský18.-21.ledna 2018 se uskuteční již 21. ročník oblíbeného cestovatelského festivalu GO KAMERA, který tradičně pořádá CK LIVINGSTONE. Zvláštním tématem je Východní Afrika. Nejlepší snímky, filmy i zážitky z cest předvedou zajímavé osobnosti - cestovatelé, horolezci, dobrodruzi, fotografové, umělci, hudebníci. GO KAMERA vyrostla v největší cestovatelské setkání v Čechách i na Slovensku. Čtyřdenní maraton přednášek představí na 50 osobností.

Festival GO Kamera každoročně přitahuje milovníky cestování, fotografy, filmaře, vodáky, horolezce, potápěče i dobrodruhy, i letos tomu nebude jinak. Festival není doménou pouze „cestovatelů". Svými filmy, fotografiemi a zážitky z cest se představují i polárníci, novináři, režiséři, horolezci, spisovatelé, hudebníci a další osobnosti společenského života.

I tento rok na vás čeká více než dvě desítky atraktivních besed a promítání. Čtyřdenní maraton přednášek představí na 50 osobností. Festival je doprovodným programem veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR- vstupenka na festival vám současně otevírá i brány víkendového brněnského výstaviště.

Organizátor: CK Livingstone


10.01.2018,


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Vždy vás v tom Rumusnku zabijou?!
Sponzorováno