Ještě větší výběr a flexibilita na letech do Afriky s Brussels Airlines

Ještě větší výběr a flexibilita na letech do Afriky s Brussels Airlines

S Brussels Airlines si nyní můžete ještě více přizpůsobit svoji cestu z Evropy do afrických destinací a nazpátek, a to díky novým tarifům.

Jeden ze tří nových tarifů poprvé umožňuje let pouze s jedním zavazadlem, který je nejlevnější variantou.

Druhý tarif Standart umožňuje cestování včetně dvou odbavených zavazadel a bezplatnou rezervaci sedadel.

Třetí možností v rámci třídy Economy je tarif Flex, ideální pro cestující, kteří mají rádi větší prostor pro nohy a větší flexibilitu, protože jakákoliv změna letenky a vrácení peněz jsou zdarma.

Zavazadla navíc je za poplatek možné zakoupit ke všem tarifům. Vedle třídy Economy nabízí letecká společnost také Business Class a brzy novou třídu Premium Economy. Tři nové tarify Economy Class jsou k dispozici na 17 destinacích v subsaharské Africe.

Brussels Airlines jsou národní letecký dopravce Belgie se sídlem v Bruselu. Společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA), Asociace evropských aerolinií (AEA) a letecké aliance Star Alliance. Brussels Airlines byly založeny v roce 2002 a nyní jsou 100% vlastněny německou Lufthansa AG.

U Brussels Airlines pracuje přes 4000 zaměstnanců a denně odbaví 250 letů spojujících Brusel s 90 destinacemi v Evropě, 23 městy v Africe, 3 v Severní Americe a Tel Aviv. Ročně přepraví více než 9 milionu cestujících.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: