JAR a okolí: Nabídka je veliká

JAR a okolí: Nabídka je veliká

Nejjižnější země Afriky nabízí mnohá dobrodružství, od nádherných národních parků po jedinečné Kapské město. Navíc je tato země obklopena dalšími jedinečnými státy, které taky nesmíte vynechat.

Něco málo z cestovek:

Snad nejrozšířenější nabídku zájezdů mířících do jižní Afriky si připravila cestovní kancelář ESO Travel. Nabízí safari, prohlídku Kapského města, ale i luxusní cestu jednou z nejstarších a nejznámějších železnic světa – The Southern Cross. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, připravila cestovka pobytové zájezdy na riviéře Durban či pobřeží Garden Route. JAR můžete navštívit i v kombinaci se sousedními zeměmi.

Chcete-li vidět nejen JAR, ale vlastně celou jižní Afriku vydejte se na Velký okruh jižní Afrikou. Připravila jej Pangeo tours a bude vás na ní čekat více než dvanáct tisíc kilometrů po sedmi zemích jižní Afriky – JARu, Namibii, Botswaně, Zambii, Zimbabwe, Svazijsku a Mosambiku.

Jihoafrickou republiku má v nabídce i CK Adventura. Jeden ze zájezdů se zaměřuje čistě na tuto zemi a poznáte na něm unikátní Dračí hory, prožijete safari ve špičkových národních parcích, zahlédnete Stolovou horu a kapskou květennou říši a chybět nebude ani Cape Town.

Expedičnější a hodně nabité zájezdy nabízí CK Livingstone. Jihoafrickou republiku spojila s mnohými dalšími krásnými zeměmi Afriky. Chcete-li si Afriku opravdu užít, můžete zvolit jeden z komfortnějších zájezdů, kde budete zažívat víc než skvělou péči.

CK Alvarez připravila tři zájezdy do jižní Afriky a jeden z nich je zaměřen na to nejlepší z JARu. Navíc si k tomuto zájezdu můžete přidat i návštěvu Viktoriiných vodopádů. Můžete ale taky projet třeba většinu národních parků celého jižního cípu černého kontinentu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: