Japonský turista Toshifumi Fujimoto se vydává fotit do zemí zmítaných válkou

Japonský turista Toshifumi Fujimoto se vydává fotit do zemí zmítaných válkou

České i zahraniční zpravodajské kanály už několik dní informují o odvážném Japonci Toshifumi Fujimoto. Řidiče kamionu totiž oživuje svůj relativně poklidný život výpravami do zemí, kde zuří válka, a přiváží si spousty fotografií a hlavně jedinečné zážitky. Právě nyní byste ho prý našli někde u syrského města Halab. Fotil už ale třeba i na podzim v Jemenu nebo v egyptské Káhiře po svržení Husního Mubaraka.

Angličtina ani žádný další cizí jazyk není jeho parketou. Dorozumí se prý hlavně díky internetovým překladačům. Mimo ně potřebuje akorát fotoaparát, kameru a japonské maskáče bez nichž „do terénu“ nevyráží. Pořízené fotky pak nejraději ukazuje na sociálních sítích, nicméně se už dostaly i do různých médií!

A co vy na to? Je to odvaha nebo hazard?

Zkušenosti čtenářů

alik

Podobných novinářů tam jezdí asi dost, ale tady u toho člověka je zajmímavé, že tam nejede jako novinář, ale prostě se podívat…

poplis

me by zajimalo jak to mysli s temi internetovymi prekladaci.uz jsme to kolikrat resily kde sehnat financne dostupne pripojeni k internetu vsude ve svete.
nevite nekdo?

Felicite

Hello Dear,
my name is Felicite i come across your profile and it look so interesting to me, well i will like to have good relationship with really love if you don’t mind you can contact me for more introduction about me ok, i will be happy to receive your mail with your pictures thanks and God bless you,
Felicite,

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: