HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Jana Halaszová: Island, přírodní ráj bez turistů – opravdu?

Jana Halaszová: Island, přírodní ráj bez turistů – opravdu?

Díky zavedení nízkorozpočtových letů a marketingové strategii Islandu zaměřené na cestovní ruch stoupá na Islandu každoročně počet turistů. Přednáška se tak zaměří na aktuální situaci turismu na Islandu a praktických rad pro českého cestovatele.

Samozřejmě však nezůstane jenom u cestovatelské teorie a podíváme se např. na známý Golden Circle, Landmannalaugar, Skaftafell, Jökulsárlón, ale i méně známé Westfjords a mnohé další.

Jana Halaszová

Jana Halaszová

Nedotčená příroda a láska k horám vždy ovlivňovala cestu, kterou jsem se vydala. V Norsku jsem se zaměřila na studium výchovy a pobytu v přírodě, na Islandu jsem prováděla na největším ledovci v Evropě a nakonec jsem se vydala za divokou přírodu na West Coast, Nový Zéland. Island a Nový Zéland jsem si natolik zamilovala, že se pro mě stali nejen nejoblíbenější destinací, ale i prací. Rozhodovat se, kterou destinaci preferuji je jako ptát se rodičů, které ze svých dětí má raději.

Své zkušenosti z cestování sdílím s klienty u CK True Travel Nový Zéland a na Island se každé léto vracím pracovat jako průvodce na ledovci pro Glacier Guides.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: