HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

I. ČÁST SOUTĚŽE S CK MUNDO: Podívejte se, jak vesele mohou končit nevinné karimatkové párty na zájezdech. SOUTĚŽ UKONČENA

I. ČÁST SOUTĚŽE S CK MUNDO: Podívejte se, jak vesele mohou končit nevinné karimatkové párty na zájezdech. SOUTĚŽ UKONČENA

Zúčastníte-li se alespoň dvou ze tří kol soutěže s CK MUNDO, můžete vyhrát zájezd s touto jedinečnou cestovkou pro mladé lidi. V každém z kol pak hrajeme o menší ceny (trička CK Mundo, lístky na Majáles a cestovatelské hry).

1. zájezd s CK MUNDO do Rumunska a Moldavska – Vlaďka (soudek@iol.cz)

2. Cestovatelská hra – mlsne.kote@seznam.cz

3. Tričko CK Mundo a 2x vstupenky na Majáles – Katka (d.o.n.d.a@seznam.cz)

4. Tričko Ck Mundo a 2x vstupenky na Majáles – Pepé (kaiser@volna.cz)

  • Tři po sobě následující soboty, 5., 12. a 19. dubna, vyhlásíme jednu soutěžní otázku. Vy na ni pak budete moci odpovídat přesně týden.
  • Připraveny budou dvě diskusní a jedna věcná otázka.
  • V každém z dílčích kol budeme hrát o drobné ceny. Zúčastníte-li se alespoň dvou ze tří kol, budete zařazeni do slosování o hlavní cenu – zájezd s CK MUNDO do Rumunska a Moldavska.

Pravidla soutěže:

  • Tři po sobě následující soboty, 5., 12. a 19. dubna, vyhlásíme jednu soutěžní otázku. Vy na ni pak budete moci odpovídat přesně týden.
  • Připraveny budou dvě diskusní a jedna věcná otázka.
  • V každém z dílčích kol budeme hrát o drobné ceny. Zúčastníte-li se alespoň dvou ze tří kol, budete zařazeni do slosování o hlavní cenu – zájezd s CK MUNDO do Rumunska a Moldavska.

1. kolo soutěže

CK MUNDO je proslulá tím, že s ní jezdí spoustu mladých lidí, což se obvykle na zájezdech řádně projeví. Slavné jsou především karimatkové párty, ale za zmínku stojí i diskotéka na pláži v Albánii, ze které je následující video. A my se vás ptáme:

Jak to probíhalo dál?

  • Odpovídejte do diskuse pod článkem.
  • Můžete klidně přidat i více příspěvků.
  • Nezapomeňte připojit emailovou adresu, abychom vás mohli při případné výhře kontaktovat.

Pobavila vás atmosféra na zájezdech s CK MUNDO? Možná vás nadchne také program zájezdu Zakarpatská Ukrajina zazpívaný na kytaru nebo párty v autobuse na zájezdě v Irsku.

CK MUNDO

Mundo je cestovka, která si zakládá na kvalitě průvodců a dobré atmosféře na zájezdech. Snaha vytvořit z účastníků dobrou partu tak, aby se cítili spíš jako mezi kamarády, je tam jasně patrná. Zájezdy CK pokrývají tradiční i méně známé evropské destinace, jako třeba Albánie, Krym, Rumunsko a Moldavsko, Švýcarsko, Makedonie a Kosovo, Pyreneje, Finsko, severní Skandinávie, Irsko, Skotsko, Zakarpatská Ukrajina, Korsika nebo Sicílie. Novinkou posledních let jsou kratší výpravy, jako třeba poznávací zájezd do Toskánska nebo do Beneluxu. Své si v nabídce najdou také příznivci exotického dobrodružství – letecké zájezdy Munda míří třeba do Gruzie a Arménie, Izraele a Palestiny, Východního Turecka, Íránu, Uzbekistánu, Patagonie, Kostariky, Madagaskaru či Tanzanie.

Zkušenosti čtenářů

Marcela Czaková

A jak to bylo dál?Trsalo se ,hopsalo se,pilo se až do rána.No a k ránu ,než vylezlo sluníčko,se šlo vykoupat do moře.Samozřejmě nahatí ;)Byl to úžasnej večer 🙂

reset

Já myslel, že cestovatelé nejsou na disco!

Veruch

Pařilo se dál a pak pěkně spánek na pláži. Moc fajn.

Pajka

Tančilo se až do úplné únavy, když někdo dostal nápad osvěžit se mořskou vodou! Závody podél moře, šplouchání vody nad kotníky… Vyčerpaní se svalili do písku, s touhou spát, však tváře jim osvílil paprsek nového dne.
Na spaní bude čas jindy… : )

Lili

Vzhledem k fázi zábavy je možné, že část účastníků pokračovala v tanci na stolech, povzbuzována ostatními.Méně výkonní mohli odpadnout.

Martin

Tak například se tancovalo a zase tancovalo, zpívalo, hlasitě smálo, poskakovalo a dovádělo, pilo, někteří vyplazovali jazyk, pak se třeba zase tancovalo a tleskalo do rytmu hrající písničky…

Mirec

Tancovalo sa aj pri výstupe z autobude spolu s miestnymi do bieleho rána …

Katka

No co se dál asi tak mohlo dít. Tancovalo se, tancovalo, pak přišla žízeň, tak se pilo a zase tancovalo a pilo a tancovalo… Tak dlouho, až se všichni tanečníci vzbudili v jednom malém stanu, který ranní odliv pomaloučku unášel dál na širé moře.

Ljubo

Vsetci pisete tancovalo sa dalej, ale podla mna tam nabehla albanska protitanecna jednotka a vsetko to pekne rozohnala resp. vratila do, pre karimatky typickejsej, polohy lezmo.

Gabča

Já si myslím, že párty pokračovala vesele dál, muž v červeném triku a kostkovaných 3/4 kalhotách a muž ve žlutém triku oblizující kameru, byli tahouni celého večera a párty skončila ranní koupačkou v moři a protestem další den něco dělat.

Pepé

…a jestli neumřeli, tak tam tancují dodnes!!!?? 🙂

Markéta

pak se roztáhly karimatky ,vyvalilo sa na pláž a všchni tam ležely jak vyvržení vorvani 😀

Marie Nováková

V pokročilejších hodinách zábavy došlo na sázky, kdo sní nejvíc nanuků z toho chladícího boxu tam. Spustila se zmrzlinová rvačka, po které si až do rána všichni jeden přes druhého rafinovanými způsoby kradli prázdná dřívka od nanuků…

Martina

Tancovalo se a pilo do brzkých ranních hodin, pak následoval zasloužený spánek a ráno se pokračovalo vstříc novým dobrodružstvím.

Pepa

Pak se hrály kuželky s prázdnými lahvemi od piva. Výherce získal Mundo tričko 🙂

Tom

A pak vypli proud…

Janina

…Taaakze ja myslim…ze se po tomto tanci nasledoval jeste jeden..vasnivejsi primo na baru…pak se vsichni ucastnici zajzdu vrhli i za bar…kde vypili vse co teklo krome vody ,kdyz v tom nekdo dostal genialni napad jit si zaplavat v mori…coz bylo originalni jen do te doby…kdy jednu ovinenou zenu stahl pod hladinu hladovy zralok…manzelovi to vsak nevadilo pac si na vecirku vybral novou manzelku..dceru mistniho samana…V usvitu ranniho slunce si vsak nikdo nic nepamatovat…the end

Michala

Pak si hezky vyčistili zoubky, pomodlili a šli spinkat. 🙂

Jarda

Jak to bylo dál? No přeci jako na každé karimatka párty s Mundem. To se musí zažít 🙂

Matěj

Jak to bylo dál:
„Stooop!!! Sakra lidi, zkuste to zahrát tak jak včera, kdy to bylo doopravdy, potřebujeme pořádnou reklamu. Kdyby se s námi včera neopil aj kameraman nemusíme tady teď hrát.
Sjedeme to znovu.“
„Klapka!“
„MUNDO večírek podvanácté“
„AKCE!“
🙂

lucie

Bylo to tak, že všichni šli spát. Aneb… hrajeme si na outdooraře a přitom se bojíme jít sami do hor. Aneb jak to vypadá když člověk jede s mundem jen autobusem? Průvodci se ho potají ptají, jak se tam jde a shazují své klienty. (Tam si koupí sýr a budou spokojení.) A klidně si to smažte.

Martin

Po pár tanečcích následoval běh na pláž a noční koupačky, potom ležení na pláži pod hvězdami, které postupně přešlo ve spánek

Mirek

Kdepak, ještě to neskončilo jsou tam pořád.

zuzanice

ozvalo se:“STOP“, režisér přišel mezi tanečníky a poprosil je, aby zkusili i odvážnější taneční kreace, protože se točí propagační klip a ten musí vypadat „cool“. Klapka, a jedem – Taneční zábava s CK MUNDO v Albánii podruhé 🙂

Hana

pokud nezemřeli , tak tam stále tančí a popíjí.A já věřím , že nezemřeli.Nebo jo?

Luboš Eis

tančili, bavili se, pěkně si to užili a druhý den pokračovali vstříc novým zážitkům

Jana

tanec i hudbu si užili, ale s mírou a pak si šli odpočinout, aby načerpali dost sil na další pokračování výletu

Pája

tančilo se a zpívalo, ukázalo se, že i cestovatelé jsou na disco…

Zuzka

tancovalo se a zpívalo a pak se začla plánovat společně další část výpravy

Honza

no Češi učili zpívat naše písničky domorodce a naopak, byla to docela sranda

Jíťa

místní obsluha za barem dále nevěřícně sledovala dění na parketu a Mundobanda pařila až do rána

Kočina

Rozjaření tanečníci usoudili, že spát na karimatce je vlastně otrava, takže vzali nůžky, karimatky rozstříhali a udělali si z nich táborák na pláži.
Oheň dohořel, noc byla chladná a nikdo z účastníků nechtěl dostat rýmu.
Nejlepším řešením bylo najít si nejbližší živočišné teplo, což se i stalo.
No a o 9 měsíců později se CK MUNDo narodilo 20 nových zákazníčků:-).
A teď schválně, hádejte, jestli je jejich rodiče o pár let později pustí na nevinnou karimatkovou párty?
🙂

Honza

Tanečníci dotančili, spořádaně se rozloučili a zjistili, že nemohou trefit na ubytování. Možná za to mohla přemíra vína anebo jim ujel poslední autobus.
A tak se zpěvem a tancem vydrželi až do rána.
Cenu za nevyužité ubytování jim CK MUNDO odečetla, čímž si udělala tak dobré jméno, že s ní všichni tihle cestovatelé jezdí na dovolené dodnes.:-)

Anna

Tanečníci tancovali až do rána a z večírku šli přímo na snídani.
Jedna hlava, druhá hlava, třetí unavená hlava….padala do bílého kafe a kakaa, až musela CK zájezd o den prodloužit, protože den post párty všichni prospali a vzbudili se až druhý den.

Trapní

what the fuck? Už fakt nevíte co byste tady dali…

Laco

Dopilo se všechno víno, hudba dohrála a zhasnul proud.
A tak účastníci zájezdu začli hrát tichou poštu, která byla tak tichá, že vzbudila celou ulici.
zavolali na ně policii, ale té se mezi nimi tak zalíbilo, že namísto pokut se ke hře připojila.

Věra

…a když všichni dotančili, zmohla je únava. Barman je chtěl povzbudit, a tak vzal hadici a postříkal je vodou. Bohužel to nějak nevychytal, praskla voda a vyplavil si celý bar.
A jestli neumřel, tak tam tu vodu stírá dodnes:-).

Pavlis

Vše skončilo po návratu do ČR.

jitka

Šlo se spát.

Laco

Začali tancovat Lambadu.

Maja

Přijel Albánec a vzal si za ženu tu hezkou blondýnku v bilém tricku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: