HUDYsport rozdává 2000 skipasů do Tyrol

HUDYsport rozdává 2000 skipasů do Tyrol

Už jste si napsali o ten svůj? Kdo se vybavil na hory v síti prodejen HUDYsport, má možnost získat dvoudenní skipas na rakouské ledovce. Zjistěte, jaké jsou letos podmínky.

Ať už si pořizujete novou zimní bundu, sněžnice nebo funkční prádlo, zamiřte letos do některé z HUDY prodejen v České republice nebo na Slovensku. Pokud totiž nakoupíte alespoň za 1 900 korun, případně 70 eur, můžete získat jeden z 2000 skipasů zdarma.

A jak přesně znějí podmínky pro jeho získání?

  • Nakupte v HUDY prodejně od 26. 11. 2013 za 1 900 Kč nebo 70 €.
  • Vyplňte na stránkách Hudy.cz tento formulář.
  • Voucher na skipas vám dojde poštou až domů.
  • Do 27. 4. 2014 si vyberete jedno z 5 středisek a aktivujete voucher.

Jednodušší už to ani nemůže být. Stačí si schovat účtenku z nákupu, abyste z ní mohli do formuláře opsat její číslo. Mějte také na paměti, že se akce nevztahuje na nákup přes e-shop.

Není ledovec jako ledovec

Letos nově si můžete sami vybrat, kam pojedete lyžovat. V nabídce je hned 5 středisek po 400 voucherech na volné skipasy, a proto je dobré příliš dlouho neváhat a rezervovat si příslušný skipas co nejdříve. Vyberte si jeden z pěti rakouských ledovců: Stubai, Sölden, Pitztal, Hintertux a Kaunertal. Skipas pak můžete využít kdykoliv až do 4. 5. 2014.

Kde nakoupit

V seznamu kamenných prodejen v České republice a na Slovensku si najděte tu svou. Přímo na stránkách se dočtete, pokud se vaše prodejna specializuje na některý druh sportovního oblečení nebo vybavení. Věděli jste například, že od letošního roku v Praze v Havlíčkově ulici najdete specializovanou HUDY prodejnu na skialp?

Hudy akce

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: