Hledáte odborníky na Vietnam? Doporučujeme CK Go2

Hledáte odborníky na Vietnam? Doporučujeme CK Go2

Chcete zažít víc, než je klasická dovolená s koupáním u moře? Vydejte se do Vietnamu se specialisty na tuto destinaci – cestovní kanceláří Go2.

Chcete navštívit ty nejznámější památky, spatřit na vlastní oči plovoucí trhy v deltě Mekongu, projet se na lodi ve slavné Ha Long Bay a projít se mezi políčky v Sapě? Hlavním cílem specialistů z CK Go2 je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážou vám Vietnam z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

CK Go2 má ve Vietnamu stálou kancelář s českým delegátem. Základem je kvalitní servis vycházející z detailní znalosti Vietnamu – pracovníci CK Go2 z české pobočky na místě ve Vietnamu dlouhodobě žijí a destinaci opravdu znají.

Chcete během vaší dovolené zkombinovat odpočinek u moře s poznáváním země? Doporučujeme zájezd To nejlepší z Vietnamu! Poznáte Vietnam od hor na severu Sapa s domorodými kmeny až po písečné pláže jihu. Prozkoumáte lodí dramatickou zátoku Halong. Projdete se historickým městečkem Hoi An, navštívíte císařské sídlo v Hue a vydáte se na plovoucí trhy na řece Mekong. Při zájezdu poznáte i hlavní město Hanoj se skvělou kuchyní a odpočinete si na plážich jihu v Nha Trang, případně na ostrově Phu Quoc.

Chcete navštívit Vietnam, ale nechcete si nechat ujít ani návštěvu slavného Angkoru v sousední Kambodže? Zkombinujte tyto dvě země za rozumnou cenu na Zájezdu To nej Vietnam a Kambodža. Poznáte živoucí Hanoj s pitoreskní starou čtvrtí. Podíváte se na zátoku Halong během dvoudenního výletu. Prozkoumáte nejhezčí městečko Vietnamu – přístavní Hoi Ana okolí. Na řece Mekong se vydáte na plovoucí trhy a projdete se ,,francouzským“ Saigonem. Vrcholem bude návštěva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

Hledáte pro letošní fovolenou především místo k odpočinku? Doporučujeme pobytový zájezd do čtyřhvězdičkového hotelu Saigon Phu Quoc. Saigon Phu Quoc Resort je ideální pro trávení klidné odpočinkové dovolené. Hotel se nachází přímo na pláži ostrova Phu Quoc, proslaveném bělostnými plážemi. Hotelový komplex nabízí bazén, různé aktivity, restaurace a hotelovou pláž. Kvalitní ubytování od standard pokoje, suite až po plážové vilky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: