HedvabnaStezka.cz

POSLEDNÍ DISKUSE

HELP CAMP

Co je HELP-CAMP?

Abychom pomohli humanitárním, rozvojovým a vědeckým aktivitám, snažíme se vytvářet skupiny dobrovolníků, kteří společně (ve stejný čas a obvykle i na stejném místě) pomáhají.

Pomůžete potřebným (od dětí postižených AIDS až po záchranu historických památek) a pomůžete také sobě (poznáte jiné země i sami sebe).

Chcete přihlásit svůj help camp?

Pište na katka.smolova(@)hedvabnastezka.cz


AKTUÁLNÍ HELP CAMPY:


HELP CAMP NEPÁL 2019

HELP CAMP NEPÁL 2019

Máte v sobě ten pocit, že nechcete prožít svůj život jen každodenním chozením do práce, pod tlakem a ve stresu naší moderní doby? Chcete věnovat svůj čas a energii něčemu smysluplnému? Toužíte poznat svět a jinou kulturu? Máte dost kuráže a umíte opustit pohodlí svého domova? Pojeďte učit děti angličtinu do Nepálu!

HELP-CAMP GRUZIE THUŠSKO 2019

HELP-CAMP GRUZIE THUŠSKO 2019

Help-camp v Thušsku se řídí myšlenkou přispět alespoň malým dílem k rekonstrukci některých zajímavých míst a jejich udržitelné přístupnosti pro návštěvníky regionu. Zároveň nabízí možnost poznat tento region mnohem hlouběji než obyčejný turista, vžít se do myšlení i problémů místních lidí a samozřejmě také poznat nové zajímavé lidi.

HELP CAMP INDIE – LADAKH 2019

HELP CAMP INDIE – LADAKH 2019

Cesta do Himálají je pro dobrovolníky úžasnou zkušeností, při které mohou poznat z blízka kulturu Malého Tibetu a zároveň udělat něco dobrého. V průběhu pobytu bydlí dobrovolníci u rodin dětí ze školy, mohou vyrazit s dětmi na školní piknik nebo se zúčastnit různých oslav, které ve vesnici probíhají. Kontakt lidí rozdílných kultur vede k vytvoření reálnějšího pohledu na život na druhé straně planety a poučení na obou stranách.

HELP CAMP BANÁT 2018

HELP CAMP BANÁT 2018

Pojeďte s námi na cestu do české historie, poznat život krajanů a nádherný kus země u srbských hranic.

HELP CAMP SUMATRA 2018 - GREEN & BLUE

HELP CAMP SUMATRA 2018 - GREEN & BLUE

Nezisková organizace Spolek Prales dětem vytvořila nový unikátní dobrovolnický program na Sumatře, v němž se můžete zapojit do ochrany tropického deštného pralesa v česko-indonéské rezervaci Green Life a do ochrany Indického oceánu v souostroví Pulau Banyak na Sumatře v Indonésii.

HELP CAMP INDONÉSIE LOMBOK 2018

HELP CAMP INDONÉSIE LOMBOK 2018

Výuka angličtiny v základní škole Ngolang na ostrově Lombok v Indonésii, kterou organizuje Kintari foundation.


CESTOVATELSKÝ TWEET

Ľudia cestujú do vzdialených krajín, aby sa fascinovane pozerali na taký typ ľudí, ktorých doma úplne ignorujú.