Fotosoutěž s CK TRUE TRAVEL NOVÝ ZÉLAND: vítězné fotografie

Fotosoutěž s CK TRUE TRAVEL NOVÝ ZÉLAND: vítězné fotografie

S potěšením oznamujeme, že soutěž u příležitosti 10let existence CK True Travel ve spolupráci se společností BUSHMAN „NAJDĚTE KOUSEK NOVÉHO ZÉLANDU v České republice“ má své výherce:

1. místo: Lucie Bacílková

NÁZEV: Kraj

1. místo - Lucie Bacílková - Kraj

Fotografii s názvem Kraj vyfotil přítel v květnu, když jsme byli na treku v CHKO Labské Pískovce. Na snímku je krajina kolem Jetřichovského skalního města. A proč mi fotka připomíná Nový Zéland? Asi to bude tím, že když se na ní podívám, nevidím žádné velké továrny atd., ale jenom krásnou přírodu se spoustou kopců s malou vesnicí v popředí. A vzpomenu si, jak to vše dokreslovalo to parádní jarní počasí a lidi v nedohlednu .

2. místo: Martin Klíma

NÁZEV: Skrz naskrz Bílou opavou

2. místo -Martin Klíma - Skrz naskrz Bílou Opavou

Nový Zéland pro mě představuje „divokou a nespoutanou Zemi“, stejně tak jako turistická trasa podél Bílé opavy směrem na Praděd.

3. místo: Jan Pech

NÁZEV: Kousek českého Fiordlandu

3. místo -Jan Pech - Kousek českého Fiordlandu

„Snímek vznikl při návštěvě Šumavy při výstupu s přítelkyní na Černé jezero, poté jsme pokračovali ještě na Čertovo. Myslím si, že bychom mohli podobné jezírko, najít i ve Fiordlandu na nějakém treku či bychom mohli pořídit podobný snímek v nějaké zátoce Nelson lakes… – průzračná voda, zeleň, a ranní mlha… no není to NZ? Poté jsme sestoupili a v Rudě si dali kousek dortu ve stylové kavárničce s vláčkem…“

Výherci se podělí o skvělé kousky z připravované novozélandské kolekce společnosti BUSHMAN – Aotearoa – k přírodě nejblíž – u příležitosti společné stejnojmenné expedice v únoru 2015.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: