Tip na dárek pro cestovatele? Stírací mapy Travel Map Silver

Tip na dárek pro cestovatele? Stírací mapy Travel Map Silver

Mapy jsou celoživotní vášní všech cestovatelů, mají je nastěnách, kreslí si do nich své cesty či zdolané treky a s nadšením v nich hledají inspiraci. Úplnou novinkou jsou Travel Mapy Silver, které vám umožní dokonale zaznačit už objevené země. 

Travel map jsou skvělým cestovatelským dárkem

Stírací mapy Travel Map jsou unikátním ukrajinským projektem, který představil zcela nový formát cestovatelské mapy. Už samotné elegantní balení v dárkovém tubusu zaujme všechny milovníky dálek a čistého designu. Mapa v laminátové úpravě má sympatickou velikost 80x60 cm, takže není příliš drobná a zároveň se vám vleze kdekoliv na stěnu. Všechny země světa jsou po vybalení potažené stříbrným povlakem, který snadno seškrábnete mincí jako stírací los a odhalíte tak právě ty země, které jste už navštívili. Velké státy jsou dále rozděleny do regionů, abyste si objevování jednotlivých míst důkladně prožili. Díky plastové úpravě navíc můžete na mapu kreslit fixem a zaznamenávat si tak své cestovatelské sny, ať už splněné nebo na splnění teprve čekající.

Po mapách lze i kreslit

 

Travel maps

V balení tedy najdete nejen samotnou mapu, ale i minci na stírání, hadřík na odstranění setřených částeček, fix na malování po mapě, štítek na kufr a zkušební kartu, kde se vyzkoušíte proces stírání. Všem lidem z redakce HedvabneStezky.cz už prošly rukama stovky map, ale takhle nás opravdu zaujala. Amatérské metody, jak si zaznamenávat své cesty konečně došli ke konci a vznikl moc hezký designový kousek, který prakticky vyřeší, jak si připomenout své cesty, a zároveň bude ozdobou bytu.

Mapy si můžete pořídit na travelmap.cz nebo je vyhrát v soutěži.


13.11.2014, Kateřina Petríková


CESTOVATELSKÝ TWEET

Jediné čo v živote obmedzuje sú bariéry v našej hlave.....

VYBAVENÍ NA CESTY

Sponzorováno