Firma Craft představila své novinky pro rok 2013

Firma Craft představila své novinky pro rok 2013

Na tiskové konferenci v restauraci Koloniál byly předvedeny novinky Craft 2013. Některé modely na sobě předvedl dokonce i běžec na lyžích – Lukáš Bauer.

Kolekce Craft Stay Cool se rozrostla o nové modely spodního prádla. Jedná se o boxerky, dámské kalhotky a pánské slipy v novém střihu a barvách.

Největší novinkou je triko Craft Active Light Wool – jedná se o propojení merino vlny a syntetiky, kde 30 % merina na vnitřní straně a 70 % syntetiky (polyester) na straně vnější zajišťují částečné propojení vlastností obou těchto materiálů.

Kolekce Craft Performance Sublimated by měla zajistit chladivý pocit a s ochranným faktorem UPF25ochránit pokožku za slunných dnů. Pro trailový běh je tu speciálně navržená kolekce Performance Hybrid, kterou lze doplnit bundou Craft Performance Featherlight.

Cyklisty jistě potěší dres s dlouhým rukávem či vesta nebo bunda Bike Performance Featherlight. Dohorkých letních dnů zaujmou cyklodresy Elite Mesh Superlight. Nejvíce cyklistických novinek najdetev konceptu Bike Loose Fit. Cyklistické oblečení vzniká ve spolupráci s cyklistickou stájí Radioshack Leopard Trek.

Craft pro děti a juniory doplnil nová Cool trika, běžeckou kolekci a rozšířil kolekci cyklistickou.

Nová kolekce Craft pro jaro/léto 2013 bude v prodeji od poloviny dubna. Další novinkou je spolupráce společnosti Craft a společnosti Henkel, která představila novýprostředek pro praní funkčního a membránového oblečení s názvem Perwoll Sport & Active.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: