HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Expozice ŠANGRI-LA vstupuje v Ostravě do posledního měsíce!

Expozice ŠANGRI-LA vstupuje v Ostravě do posledního měsíce!

Exotická výstava představující země pod Himálajem bude na ostravském výstavišti Černá louka otevřena do 24. července 2013. Jako dárek je pro všechny návštěvníky připraveno snížené vstupné.

Výstava s názvem ŠANGRI-LA, hledání ztraceného ráje, představuje vzdálené země Indii, Tibet, Nepál a Bhútán v jejich fantastické barevnosti. Návštěvník má jedinečnou možnost bez letenky navštívit unikátní kultury i odlišné vegetační zóny. Expozice ŠANGRI-LA se věnuje nejvyšším horám světa i zajímavému životu pod nimi. Odhaluje neuvěřitelnou pestrost exotických zemí.

export_hs_gallery

Autor výstavy: Rudolf Švaříček

Pořádá: CK LIVINGSTONE

Lokalita: Ostrava, výstaviště Černá louka, pavilon C (1.patro)

Otevírací doba: Úterý – pátek 13:00 až 18:00h, sobota – neděle 10:00 až 18:00h

Web: www.sangri-la.cz

Osou expozice jsou nejen velkoformátové fotografie, ale především prostorové stavby a tisíce originálních sbírkových předmětů přivezených z výprav do zemí pod Himálajem.

Návštěvník výstavy prochází exotikou s atraktivní faunou i flórou. Součástí expozice je i tropický prales s živými hady, gekony a želvami. Pro štěstí je možné polít sloního boha Ganešu, odstraňovače překážek, či roztočit modlitební mlýnky. Hinduistické ašramy, buddhistické chrámy i kláštery ukrývají vnitřní projekci filmů a fotografií. V lezeckém base campu čekají na svůj výstup horolezci na mačkách a cepínech. Pro pobyt na tibetských pláních je připraven nomádský stan z jačích chlupů. V rušné indické ulici je možné posedět v čajovně nebo vyzkoušet oblíbený dopravní prostředek – rikšu.

Výstava je vhodná pro všechny věkové skupiny. Užijte si exotiku, svět plný barev, historii, geografické exkurze, romantiku i koncentrované informace o vzdálených zemích a životě v nich.

Od úterý 25. června do středy 24. července 2013 bude ve výstavě pro všechny návštěvníky připraven dárek: místo 120,-Kč zaplatí dospělí pouze 80,-Kč. Dětské a seniorské vstupné bude za 60,-Kč.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: