HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

V kůži vlka po stopách Džingischána (2)

V kůži vlka po stopách Džingischána (2)Jeden z divácky nejúspěšnějších filmů minulých ročníků Expediční kamery má své pokračování.

Australský dobrodruh Tim Cope putuje sám na koňském hřbetu mnoho měsíců z Mongolska přes Střední Asii až do Evropy. Překonává stepi, pouště i hory a jde stejnou cestou jakou kdysi prošly bojovné hordy největšího dobyvatele všech dob, Džingischána. Dodnes je to nádherná krajina, kterou obývají drsní, ale často také velmi pohostinní lidé. Mnozí z nich žijí stále kočovným způsobem života, kdy jsou jim koně a velbloudi nezbytným pomocníkem pro přežití.

Film byl oceněn na řadě zahraničních festivalů. První část získala cenu diváka také na Expediční kameře 2012. Proto jsme rádi, že můžeme přinést pokračování, které začíná v Kazachstánu odkud cesta pokračuje dále na západ ...

Austrálie, režie: Tim Cope, Produkce: Richard Dennison, Tim Cope, délka: 44 minut.

Ocenění: MHFF - Nejlepší cestopisný film

Film také najdete a můžete ohodnotit na www.CSFD.cz.

 26.11.2012, Michaela Gladišová


Diskuse


Dobrý film, ale bohužel že jsem neviděl začátek a nemá to konec tak mi to přišlo najednou useknuté. Trochu i škoda že se 1. díl nedá nikde sehnat. Ale pokud bude příští rok zas festival i ve Dvoře Králové tak jistě zas zajdu.
09. 03. 2013, 23:32:02
Musím souhlasit, také jsem neviděl první díl a marně sháním.
21. 03. 2013, 19:45:46
http://www.youtube.com/watch?v=0NCDPQhSz_E
05. 04. 2013, 16:29:45
king
king
Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný
08. 11. 2018, 03:32:34

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

 

SPOLUPOŘÁDÁ