HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

SOUTĚŽ EXPEDIČNÍ KAMERYSoutěžte s expediční kamerou o hodnotné outdoorové ceny!

Losovat budeme po skončení festivalu 20. dubna 2018 za všech odpovědí z formuláře i z anketních lístků v kinech.

 

Hlasujte o nejlepší film Expediční kamery 2018 a soutěžte o :

 

1Nafukovací kajak Gumotex Solar

 

Nafukovací kajak SOLAR je určen pro vyjížďky po jezerech nebo pro turistické putování po řekách do WW2. Ve své inovované podobě zaujme prodlouženými palubami, které zamezují průniku vody do člunu.Novinkou je kovová výztuha pod přední palubou, je zvyšuje tuhost kajaku, zlepšuje stabilitu a zvětšuje prostor na přídi. Kajak je vybaven vylévacím otvorem v zádi člunu. Umístění sedaček je variabilní, SOLAR může být jednomístným, dvoumístným i trojmístným kajakem.


 

 

 

2. Spacák Micro 80

Ultralehký a dobře sbaliltelný spací pytel pro všechny letní cyklisty a jiné cestovatele. Výplň mikrovlákno Micro-tec Ultra, jednovrstvá konstrukce, anatomický střih, polootevřená tvarovaná kapuce, jednou rukou ovladatelné stahování kapuce, obousměrný zip krytý légou, vyztužená léga proti zadrhávání zipu, pojistka proti samovolnému rozepínání zipu, poutka na zavěšení, vnitřní kapsa, odlehčený obal.


 

 

 

Ortlieb ledvinka

3. Vodotěsný obal na zrcadlovku ORTLIEB Aqua-Zoom

Vypolstrovaná a samozřejmě naprosto voděodolná brašna na foták s dlouhým objektivem ORTLIEB Aqua-Zoom.

 

 


 

 

4. Kšiltovky BUFF Pack Cap

(1x run, 1x bike, 1x trek)

 

Technické a pohodlné kšiltovky sbalitelné do dlaně bez ztráty původního tvaru. Specificky navžené pro běh, treking, cyklistiku.

 

 

 

 

 

Výherci budou vylosováni ze všech soutěžících po skončení festivalu.

 

 


 

Vyplněním jména a e-mailu souhlasíte se zařazením do slosování soutěží a zasíláním novinek o festivalu Expediční kamera a Snow film fest a partnerů festivalu. Tento newsletter můžete kdykoliv odhlásit.CESTOVATELSKÝ TWEET

Chceš si splnit své sny? Probuď se!

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

 

SPOLUPOŘÁDÁ