Partneři EK 2017 Hannah Gumotex Brussels airlines Livingstone Ortlieb Feldten Hukot

HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

PARTNEŘI festivalu Expediční kameraDĚKUJEME PARTNERŮM EXPEDIČNÍ KAMERY 2017:


Hannah

Hannah je česká značka s tradicí od roku 1991. Do jejího portfolia patří zejména outdoorové a lyžařské oblečenívybavení pro campingbatohyboty a další doplňky. U Hannah si vybere každý, kdo požaduje technické střihykvalitní materiály, ale nechce ustoupit od svých nároků na styl. Produkty Hannah naleznete v síti obchodů Hannah, Rock Point a u dobrých prodejců outdoorového a sportovního vybavení. Další informace naleznete na webových stránkách  www.hannah.cz.

 


Livingstone

Cestovní kancelář LIVINGSTONE působí na českém trhu úspěšně již od roku 1995. Hlavní činností je příprava zájezdů do exotických zemí, organizujeme zajímavé akce na všechny kontinenty světa vyjma Evropy. Výsledkem našich četných cest do Asie a Afriky jsou unikátní výstavy Tajemná Indonésie - Svět, o kterém jste si mysleli, že již neexistuje, Tamtamy času, Šangri-la – Hledání ztraceného ráje, Afrika – Legendy i mystéria, které také pořádáme.


brussels airline

Brussels Airlines jsou vlajkový letecký dopravce Belgie se sídlem v Bruselu.


Ortlieb

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.Hukot.cz poskytuje web hosting, FTP hosting i virtuální servery, již 13 let na českém trhu.

 

 

 


feldten

 

"NEKOMPROMISNÍ DŮRAZ NA KVALITU" Tím se mohou pochlubit čistící, ochranné a ošetřující prostředky na oděvy, obuv a outdoorové vybavení německé značky FELDTEN. Historie a tradice společnosti sahá až od roku 1884, díky čemuž se produkty této značky staly zárukou špičkové kvality a funkčnosti.

 

 


Gumotex outdoorGUMOTEX, akciová společnost, se stala za více než 60 let svého působení na mezinárodním trhu s gumárenskými výrobky a technickými pěnami synonymem kvality a spolehlivého partnera. Svou stabilní pozici renomovaného výrobce potvrzuje i díky moderním technologiím výroby a neustálému zdokonalování v oblasti vývoje. Je specialista na vývoj a výrobu nafukovacích člunů a lodí, které se osvědčili stejně tak pro volný čas, jako i pro profesionální sport a specializované záchranné složky.


01.01.2008, Dan Hála


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů