HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

KONTAKT EXPEDIČNÍ KAMERAJana Ryantová

Jana Ryantová, koordinátorka festivalu

jana(@)expedicnikamera.cz, 777 038 192

Jana je prostě ráda venku a u toho sportuje. Jako doživotní začátečník se účastní různých outdoorových vícebojů, orientačních závodů, triatlonů nebo dlouhých běhů a je jí v podstatě jedno, kde je. Jestli na horách, v lesích, na vodě, hlavně musí být utahaná, aby byla spokojená.

 

 

 

 

Dan Hála

Dan Hála, program festivalu

daniel.hala(@)expedicnikamera.cz, 777 858 041

Dan Hála organizuje od roku 2009 projekty filmových festivalů. Na cesty se nejraději vydává s koňmi. Kůň je mu nejen kamarádem a cestovním prostředkem, ale i bezprostřední vazbou k domorodcům, jejich kultuře i mentalitě.

 

 

 

 

Jonáš Procházka, koordinátor festivalu

jonas(@)expedicnikamera.cz, 602 333 651

Ať je zima či léto, Jonáš se rád toulá. Toulá se po Čechách i po světě, využívajíc svých nohou, kajaku i kola a když to nejde, tak alespoň v myšlenkách. Chce posouvat své hranice, objevovat a poznávat divoké řeky, lesy a hory.

 

 

 

 

Festivalová rada

Každoročně pomáhá s výběrem a hodnocením filmů, abychom vám přinesli co nejlepší program snímků z celého světa i domácí produkce.

 

Kateřina Petríková

Katka vystudovala žurnalistiku a jednoho dne pochopila, že cestování ji bude provázet celým životem. Jako šéfredaktorka cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz spojila příjemné s užitečným.

 

 

 

 

 

 

Petr Snížek

Šéfredaktor vodáckého magazínu Pádler je vodák tělem i duší. S kajakem rád objevuje a sjíždí řeky v různých koutech naší planety, především v Asii.

 

 

 

 

 

 

Vojtěch Dvořák

Šéfredaktor Svetoutdooru.cz a horský vůdce UIAGM, je nadšeným horolezcem a lyžařem. Publikuje tam i onam metodické články. Rád přemýšlí o vybavení a stále by něco vylepšoval.

 

 

 

 

 

 

 

Poštovní doručovací adresa:

SNOW FILM FEST / EXPEDIČNÍ KAMERA

Masarykovo nábř. 22, 110 00, Praha 1

Pořadatelem SFF je o.s. KLUB HEDVÁBNÁ STEZKA

 


13.06.2011, Dan Hála


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

 

SPOLUPOŘÁDÁ