Partneři EK 2017 Hannah Gumotex Brussels airlines Livingstone Ortlieb Feldten Hukot

HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Mapa EK - kdy a kde

Festival bude probíhat v termínu od 23.2. do 5.4. 2017

Filmy z hlavního programu jsou promítány na všech místech. Bonusové filmy na uvážení místního spolupořadatele.

Podrobný program a cenu vstupného se dozvíte po rozkliknutí daného místa promítání.

 

Více než 200 měst v ČR a SR. Data se stále doplňují.


ČR/SR
Kraj

 

Město Datum konání Jméno pořadatele Místo konání
Praha 23. 02. 2017 Michal Kroužel Praha, Kino Aero
Lovosice 11. 03. 2017 Michal Závada Čajovna, vinotéka, minibiograf
Hulín 24. 02. 2017 Karel Souček Klubovna JKH
Kostelec nad Orlicí 17. 03. 2017 Pavel Kovaříček SK Rabštejn
Heřmanův Městec 25. 02. 2017 Dalimil Nevečeřal Kino Heřmanův Městec
Polička 16. 03. 2017 Zdena Prchlíková Divadelní klub Polička
Litoměřice 10. 03. 2017 Michal Špadrna Kino Máj
Štětí 09. 03. 2017 Radek Kulhánek Kino Štětí
Dobříš 17. 03. 2017 Marek Hájek Společenský sál KD Dobříš
Břeclav 07. 03. 2017 Ing. Kabelka Luděk kino Koruna
Rožnov pod Radhoštěm 03. 03. 2017 Pavel Jakubík kino Panorama
Strunkovice nad Blanicí 12. 03. 2017 Img. Karel Matějka KINO Strunkovice nad Blanicí
Krásná Lípa 31. 03. 2017 Lukáš Černý Kino Krásná Lípa
Semily 24. 02. 2017 Ondřej Šír kino JItřenka
Praha 9 - Horní Počernice 19. 02. 2017 Barbora Jelínková Divadlo Horní Počernice
Plesná 18. 03. 2017 Doris Bigasová MKS Plesná
Seč 31. 03. 2017 Milan Chalupník budova základní školy
Vyškov 29. 03. 2017 Kino Sokolský dům Vyškov Kino Sokolský dům Vyškov
Považská Bystrica 11. 03. 2017 Juraj Lukáš Kino Mier
Kralupy nad Vlavou 25. 02. 2017 Jiří Kohl Tělocvična TJ Sokol
Litomyšl 24. 03. 2017 Zámecké návrší Litomyšl Zámecká jízdárna
Púchov 22. 02. 2017 Juraj Lukáš Dom kultúry
Hranice 17. 03. 2017 Lukáš Šikl Zámecký klub
Brno 23. 02. 2017 Stanislav Dadák Restaurace Klub Cestovatelů
Klatovy 01. 04. 2017 Petr Laník Kino Šumava
Svitavy 04. 03. 2017 Michaela Černá Alternativní klub Tyjátr
Veľký Krtíš 18. 03. 2017 Dana Trtíková Kultúrny dom
Třeboň 31. 03. 2017 Dům Štěpánka Netolického Dům Štěpánka Netolického
Želiv 24. 03. 2017 Martin Vaněk Hotel Na Kocandě
Planá u Mariánských Lázní 31. 03. 2017 Jaroslav Kotala Horolezecká stěna Planá (v kotelně)
Kroměříž 11. 03. 2017 Vendula Pudelková Kino Nadsklepí Kroměříž
Trhové Sviny 04. 03. 2017 František Herbst Kulturní dům Trhové Sviny
Hořovice 11. 03. 2017 Jan Procházka klub Labe
Jáchymov 22. 03. 2017 Karolína Grabowská Kino Radium Jáchymov
Frýdek-Místek 17. 03. 2017   Nová scéna Vlast
Kyjov 28. 03. 2017 Kino Panorama Kino Panorama
Zábřeh 11. 03. 2017 Zdeněk David Kino Retro
Bratislava 05. 04. 2017 OZ Cestou necestou Nervosa Restaurant
Pezinok 22. 02. 2017 OZ Cestou necestou Dom kultúry Pezinok
Bílovec 25. 02. 2017 Filmový klub Pidikino Městská knihovna Bílovec
Hnúšťa 25. 02. 2017 Mgr. Martin Pliešovský Kino Rimava Hnúšťa
Týnec nad Sázavou 26. 03. 2017 Jaromír Biolek společenská místnost Bisport s.r.o.
Tábor 10. 03. 2017 Mgr. Zdeněk Trska ZŠ Bernarda Bolzana o.p.s.
Jindřichův Hradec 28. 03. 2017 Pavel Pfauser Kino Střelnice Jindřichů Hradec
Cheb 31. 03. 2017 Bohánek Petr Čtenářská kavárna Joker
Valašské Meziříčí 09. 03. 2017 Marek Baroš M-klub
Kladno 18. 03. 2017 Jana Orzan Lezecká Stěna Kladno
Kopřivnice 17. 03. 2017 Marek Horyna Katolický dům
Nová Dubnica 09. 03. 2017 Oddelenie kultúry a športu MsÚ Nová Dubnica kino Panorex
Nitra 28. 03. 2017 CINEMAX a.s. CINEMAX Nitra
Prievidza 10. 03. 2017 Jana Hvojniková Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
Železný Brod 07. 03. 2017 KC Kino Železný Brod KC Kino Železný Brod
Trnava 28. 03. 2017 Suchánková Denisa CINEMAX TRNAVA MAX
České Budějovice 05. 04. 2017 Jan Cempírek Café Klub Slavie
Košice 28. 03. 2017 CINEMAX KOŠICE CINEMAX KOŠICE
Banská Bystrica 28. 03. 2017 CINEMAX BANSKA BYSTRICA CINEMAX
Žilina 28. 03. 2017 Minárik Peter CINEMAX ŽILINA
Libčice nad Vltavou 25. 03. 2017 Michal Nehasil Libčická plovárna
Havlíčkův Brod 02. 03. 2017 Tereza Kárníková Klub OKO Havlíčkův Brod
Skalica 28. 03. 2017 CINEMAX SKALICA CINEMAX SKALICA
Michalovce 14. 03. 2017 MsKS Michalovce MsKS - kino Centrum Michalovce
Beroun 22. 03. 2017 Jana Tůková Jiná káva
Prešov 28. 03. 2017 Mgr. Agim Mustafaji CINEMAX PREŠOV
Hejnice 24. 03. 2017 Jan Kašpar Kino Hejnice
Březnice 10. 03. 2017 Dagmar Nesvedová kulturní dům
Petřvald 18. 03. 2017 Monika Molinková Město Petřvald - knihovna
Bohumín 24. 03. 2017 K3 Bohumín, p. o. (Anna Sztwiertniová) Knihovna K3 Bohumín
Čechy pod Kosířem 03. 03. 2017 Menšík Jan Multifunkční Budova
Veselí nad Moravou 25. 02. 2017 Marek Procházka Kino Morava
Teplice 15. 03. 2017 Teplický filmový klub z.s. kino Květen
Levice 17. 03. 2017 Andrea Hlásna Mládežnícke centrum Kontakt
Vítkov 10. 03. 2017 Šárka Medunová Městská knihovna Vítkov
Jeseník 18. 03. 2017 Jarmila Chovancová Klub Plíživá Kontra
Šternberk 25. 03. 2017 Mgr. Jan Gottwald Státní hrad Šternberk
Šaľa 09. 03. 2017 DK Kino šaľa DK Kino Šaľa
Prostějov 05. 04. 2017 Vlastimil Hadra Národní dům Prostějov
Praha 09. 03. 2017 Roverská Banánová Republika Skautský institut na Staromáku
Blansko 29. 03. 2017 Tomáš Khýr Čajovna a klub Ulita
Hradec Králové 15. 03. 2017 michal veselý Bouldrovka na horolezecké stěně
Jaroměř 25. 03. 2017 Jakub Grepl a Jakub Drbohlav Boučkovo loutkové divadlo
Hronov 11. 03. 2017 TerbaCom s.r.o. Restaurace Radnice
Ústí nad Labem 22. 03. 2017 Adventure company Činoherní studio
Těšín 04. 03. 2017 Mariola Kluzová Čajovna Laja, Těšín
Richvald 25. 03. 2017 Pavol Hankovský Kultúrny dom Richvald
Holýšov 11. 03. 2017 Matěj Valeš kinosál KD Holýšov
Deštné v Orlických horách 14. 03. 2017 Bohumír Dragoun Deštné v Orlických horách
Milovice 11. 03. 2017 Jindřich Křenek ul. 5. května, Malý sál Kulturního domu
Chomutov 24. 03. 2017 Dana Tomášková Kino Svět
Tachov 31. 03. 2017 Pavel Procházka a Honza Mařík Kino Mže
Pardubice 21. 03. 2017 Ondřej Sucharda Gekon boulder bar
Brandýs nad Labem 18. 03. 2017 Kristýna Paříková a Jiří Pařík Kino Brandýs nad Labem
Šumiac 11. 03. 2017 Dajana Margetová / OZ MONS REGIUS Pohostinstvo pod Úbočou
Martin 17. 03. 2017, 18. 03. 2017 Ivan Panák Barmuseum, kino Moskva
Karviná 25. 03. 2017 Městský dům kultury Karviná Kino Centrum
Jirkov 09. 03. 2017 Kubelková Lucie Kino Jrkov
Děčín 08. 03. 2017 Milada Řeháková Le Gargage Noir
Kadaň 18. 03. 2017 Martin Šíl Orfeum Kadaň
Levoča 11. 03. 2017 Mestské kultúrne stredisko mesta Levoča Kino Úsmev
Vrchoslavice 05. 03. 2017 Antonín Bartošík Motorest Vrchoslavice
Ružomberok 15. 03. 2017 KDAH, a.s. Kino Kultúra Ružomberok
Trebišov 25. 03. 2017 Mesto Trebišov Mestské kino Slávia
Rokycany 18. 03. 2017 Jiří Vlček městský sál "Osmdesátka"
Kuřim 25. 02. 2017 Vojtěch Novotný Club Escape
Malacky 29. 03. 2017 Mestské centrum kultúry Malacky MCK - Kultúrní domeček (kino)
Turnov 18. 03. 2017 Zdeňka Rysová kino Sféra
Humenné 20. 03. 2017 Katarína Matuškovičová kino Fajn Humenné, Dom kultúry
Humpolec 18. 03. 2017 Milan Žáček Kino Humpolec
Nové Mesto nad Váhom 22. 03. 2017 MsKS + Kino Považan
Brezno 25. 03. 2017 Marián Pavúk Bombura Klub
Brno 01. 03. 2017 Naboso Kino Scala
Kremnica 11. 03. 2017 občianske združenie 1115 kino Akropola Kremnca
Jihlava 07. 03. 2017 Naboso Kino Dukla
Tišnov 25. 03. 2017 Naboso Kino Svratka
Ostrov 26. 03. 2017 Dům kultury Ostrov Velké kino
Rajec 24. 03. 2017 Anna Tordová Rajec, veľká zasadačka MU
Vsetín 30. 03. 2017 Petr Mašata Kino Vatra
Brezno 25. 03. 2017 Marián Pavúk Klub Bombura
Liberec 23. 02. 2017 Jiří Žid kino Varšava
Javorník 24. 03. 2017 Monika Bukalová nový sál MěKS Javorník
Dolní Kralovice 18. 03. 2017 Lenka Nováková Kino Dolní Kralovice
Liptovský Mikuláš 10. 03. 2017 Nataša Simonková Multikino Golden Apple Cinema
Hanušovce nad Topľou 18. 03. 2017 KST Krokus [Pavol Hreha] Mestský kultúrny dom
Mšeno 11. 03. 2017 Martin Mach Sokolovna Mšeno
Starý Kolín 18. 03. 2017 Zdeněk Čihák ZŠ Starý Kolín
Písek 23. 02. 2017 Soňa Vrbová kavárna U Vavřiny
Červený Kostelec 17. 03. 2017 Tomáš Šimek Kino Luník
Olomouc 27. 03. 2017 Rosťa Navrátil U klub
Šumperk 24. 03. 2017 Rosťa Navrátil Kino OKO, Šumperk
Uničov 09. 04. 2017 Rosťa Navrátil Restaurace Na Střelnici, alias Na "4"
Rýmařov 02. 04. 2017 Rosťa Navrátil Kino Rýmařov
Jelšava 17. 03. 2017 Mestské múzeum Jelšava Mestské múzeum Jelšava
Praha 4 15. 03. 2017 Vojtěch Tláskal Hobby centrum 4
Ostrava 21. 03. 2017 Monika Urbanová Kino LUNA
Lomnice nad Popelkou 17. 03. 2017 HO Lomnice nad Popelkou Kino Lomnice nad Popelkou
Praha 14. 03. 2017 klub cestovatelů KLUB CESTOVATELŮ PRAHA
Jablonec nad Nisou 17. 03. 2017 Aleš Bittner Lezecká Aréna - Makak
Znojmo 19. 03. 2017 Pavel & spol. Hospůdka Na Věčnosti
Giraltovce 05. 04. 2017 Súkromná základná škola Giraltovce Mestský úrad Giraltovce
Čadca 25. 03. 2017 Zuzana Hudecová Dom kultúry, Čadca
Strakonice 19. 03. 2017 Lucie Jeřábková Společenský sál Šmidingerovy knihovny, III. nádvoří hradu
Blatná 17. 03. 2017 Pavel Karban KCAŽ Blatná
Plzeň 08. 03. 2017 Jan Vít Divadlo Pod lampou
Pec pod Snezkou 21. 02. 2017 Rudolf Kopek Music Club Klondike
Jevíčko 01. 04. 2017 Mgr. Adam Wiltsch Kino Astra Jevíčko
Štúrovo 03. 03. 2017 Erika Budaiová Kino Danubius
Štúrovo 03. 03. 2017 Erika Budaiová Kino Danubius
Letohrad 17. 03. 2017 Marek Švec Orlovna na Orlici
Žamberk 18. 03. 2017 Michaela Adamcová Divišovo divadlo
Kunštát 24. 02. 2017 Roman Tandler HOTEL RUDKA
Kynšperk nad Ohří 11. 03. 2017 Josef Kubát Kino MěKS
Mariánské Lázně 10. 03. 2017 Městské muzeum Mariánské Lázně Městské muzeum Mariánské Lázně
Volary 26. 03. 2017 Ing. Martin Janda Sál MěÚ
Trutnov 23. 03. 2017 Ing. Jaroslav Jirman Trutnov, kino Vesmír
Zlín 01. 04. 2017 Lucie Gabrielová Sklep 33
Krnov 27. 03. 2017 Oskar Koukola SOŠ DCR
Opava 03. 04. 2017 Oskar Koukola OAaSOŠL
Ľubovec 25. 03. 2017 Matej Šarišský Ľubovec
Odry 01. 03. 2017 Jiří Žůrek Odry
Kolín 10. 03. 2017 Městská správa kin v Kolíně Kino 99
Nová Paka 08. 04. 2017 David Horáček Kino Nová Paka
Turčianske Teplice 24. 03. 2017 Peter Prokša kino Turiec
Karlovy Vary 17. 03. 2017 Klára Vanková Klub CRUX Boulder café
Lysá nad Labem 18. 03. 2017 Lukáš Fuchs Kino Lysá nad Labem
Stropkov 25. 03. 2017 Mgr. Tibor Kubička divadelná sála kultúrneho strediska
Hodkovice nad Mohelkou 10. 03. 2017 Michal Trojan Městské Kino
Řevnice 18. 03. 2017 Robert Bargel Kino Řevnice
Nové Město na Moravě 02. 04. 2017 Dana Javorská Kulturní dům
Dobšiná 11. 03. 2017 Anna Macková Kultúrny dom
Napajedla 01. 04. 2017 Klub kultury Napajedla Napajedla
Orlová 26. 03. 2017 Ing. Pavel Sikora Kino O
Dojč 11. 03. 2017 Dominik Morávek Penzión U Tatu
Černovice 09. 04. 2017 Broken Bones Gentlemen Černovice
Příbram 30. 03. 2017 Michal Gerčák Kino Příbram
Staré Město u Uherského Hradiště 16. 03. 2017 David Švejnoha SKC Staré Město
Lhenice 25. 03. 2017 Kateřina Vanková Kino Lhenice
Malá Skála 11. 03. 2017 Tomáš Tichý Kino Androvna
Hustopeče 17. 03. 2017 Filip Hrabal M klub
Přerov 14. 03. 2017 Svatava Měrková Přerov
Havířov 21. 03. 2017 Lucie Kadlecová Jazz club Havířov
Banská Štiavnica 09. 03. 2017 Mesto Banská Štiavnica Kino Akademik
Galanta 09. 03. 2017 Mgr. Peter Kolek Kino DK Galanta
Boskovice 12. 03. 2017 Ivo Legner Kino Boskovice
Rožňava 17. 03. 2017 Anežka Kleinová kino Apollo
Podbořany 25. 03. 2017 Ondřej Dragula Kino Podbořany
Stříbro 09. 03. 2017 Míra Cvrk HK Skoba DDM Stříbro - Boulderclub
Dvůr Králové nad Labem 28. 03. 2017 Karolina Fejtková KINO SVĚT
Ústí nad Orlicí 18. 03. 2017 Jarda Röszler Popráč
Lázně Kynžvart 25. 03. 2017 Ladislav Novotný Zámek Kynžvart
Svidník 31. 03. 2017 Tatiana Bóriková Club Holičstvo
Valašské Klobouky 17. 03. 2017 Jaroslav Baloušek Kino Svět
Doksy 18. 03. 2017 Miloslav Lomič Kino Máj Doksy
Slavonice 17. 03. 2017 Město Slavonice Institut Slavonice
Nový BOR 15. 04. 2017 Radovan Novotný Městské kino Nový Bor
Myto 31. 03. 2017 Michal Balej Kinosal Myto
Bardejov 31. 03. 2017 Mgr. Lívia Šarišská Poľsko-slovenský dom v Bardejove
Bruntál 29. 03. 2017 Anna Kučerová Kino Centrum
Žatec 05. 03. 2017 Karel Fiala Digitální kino Žatec
Desná 11. 03. 2017 Kateřina Melicharová Kulturní a společenské centrum Alfa
Šurany 25. 03. 2017 Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej
Třinec 11. 03. 2017 Andrea Podleśná Knihovna Třinec
Hynčicíce pod Sušinou 04. 03. 2017 Martin Škrott Horská chata Spartak
Hodonín 22. 03. 2017 Dagmar Loučková Kino Svět
Hradec Králové 05. 04. 2017 Michal Kroužel Bio Central
Bánovce nad Bebravou 01. 04. 2017 Ondrej Kubala Bánovce nad Bebravou
Petříkov 01. 04. 2017 Obec Petříkov místní pohostinství
Domažlice 31. 03. 2017 Petr Kazimour Rodeosport klub
Slaný 02. 04. 2017 Městské kino Slaný Městské kino Slaný
Žiar nad Hronom 22. 03. 2017 Imrich Peter Kino Hron MskC Žiar nad Hronom
Zvolen 25. 03. 2017 Miroslav Petrik IC Zvolen
Točník 07. 04. 2017 Petr Zemánek Kafírna Bárka
Mladá Boleslav 05. 04. 2017 Tomáš Hudera Dům kultury
Uherský Brod 10. 04. 2017 Lenka Slívová kino Máj Uherský Brod