HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Back to Heights

Back to Heights

Originální název: Back to Heights
Země:Česká republika, 2017
Délka: 15min
Režie: Jan ZurekNěkdy stačí jeden špatný krok, jedno špatné rozhodnutí. Jedná mylná úvaha. Anička si při skalním přeskoku poranila kolena a následovala nedobrovolná pauza v tréninku. Začínat znovu je těžké fyzicky i psychicky a první kroky na slackline po úrazu bolí. Proto vyráží do Maroka hledat zapomenutou odvahu a balanc. Mezi červenými skalami, v poušti na úpatí písečných dun, před nechápavými zraky místních - tam všude se i s celým týmem procházejí ve výškách na lajně tenké tak, že často není ani vidět. Film o hledání rovnováhy tam nahoře i v životě.

 

Anna Kuchařová

Absolvovala architekturu na ČVUT  v Praze a  její kariéra v tomto oboru se slibně rozjížděla. A potom se zamilovala do kluka, který se věnoval chození na slackline. Za pár let na to se z koníčka stává i práce. Anička se s pomocí projektu Slackline Academy snaží tento sport zlegalizovat v celé Republice, učí ho pro veřejnost i na školách, ogranizuje expedice, přednášky a žije si tak svůj sen.


BONUSOVÉ FILMY – zařazení do program záleží na místním spolupořadateli
Pro zařazení do programu ve vašem vybraném místě promítání se podívejte na stránku promítání daného města v sekci KDY a KDE.

 

Trailer k filmu:


05.01.2018, Jana Ryantová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

 

SPOLUPOŘÁDÁ