HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Oči Boha

Oči Boha

Originální název: The Eyes od God
Země: Německo, 2017
Délka: 31min
Režie: Olaf ObsommerNa hranicích Číny a Kyrgyzstánu, ve stínu sedmitisícových vrcholů - tam, v krajině nikoho, se hlubokými kaňony valí řeka Saryjaz. Řeka, která láká ty nejlepší kajakáře už od 30.let minulého století. Dobrodruhy, sportovce a blázny, kteří mají odvahu vystavit se tak silnému proudu, tak blízko skal, aby se na konci své cesty podívali do očí boha. Tommas Marnics se rozhodl splnit si svůj sen a dal dohromady skupinu špičkových kajakářů z celého světa. Deset dní byli mimo civilizaci, deset dní v peřejích na hranici lidských možností. Deset dní štěstí.

Tommas Marnics

Třiatřicetiletý lotyšský sportovec s vášní pro kajak a lyžování po celém světě. Zimu tráví na alpských svazích a živí se jako instruktor lyžování. Léto tráví na vodě. Výzvou jsou pro něj především několikadenní expedice a dobrodružné výpravy do kaňonů v Asii, severní Americe a v Evropě. Tvrdí, že čím je cesta delší a náročnější, tím víc pomáhá člověku poznat sám sebe. A protože vystudoval psychologii, je to skoro jako předpis na léky, které zaručeně pomohou.


FILMY ZAŘAZENÉ DO HLAVNÍHO PROGRAMU SE BUDOU PROMÍTAT VE VŠECH MÍSTECH KONÁNÍ FESTIVALU.

Trailer k filmu:


05.01.2018, Jana Ryantová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

 

SPOLUPOŘÁDÁ