HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

FILMOVÝ FESTIVAL EXPEDIČNÍ KAMERA

Mezinárodní filmový festival Expediční kamera je největší cestovatelská a outdoorová akce v ČR. Jubilejní 10. ročník proběhne v únoru až dubnu 2019 ve 200 městech České republiky a Slovenska. Tento unikátní projekt přinesl nejlepší filmy sezóny z celého světa i novinky z domácí produkce.

únor - duben 2019

Nejlepší filmy si zaslouží nejlepší stránky. Proto pro Vás chystáme nové webové stránky festivalu. Právě teď běží v kinech České a Slovenské republiky festival SNOW FILM FEST. Veškeré informace o filmech a festivalu, seznam promítacích míst a festivalovou soutěž o ceny partnerů najdete zde:

 

 

 

 

Jaké filmy se v uplynulém ročníku nejvíc líbily?

Cena diváka

Dug Out Splněný sen dvou kamarádů, kteří  si s pomocí domorodců vyrobili loď z jediného kusu kmene a na ní se vydali vstříc amazonskému pralesu.

(Benjamin Sadd, Velká Británie)

Cena festivalové poroty

Oči BohaSkupina nejlepších kajakářů světa se vydala na náročnou a dobrodružnou expedici na divokou řeku Saryjaz v Kyrgyzstánu na jejímž konci pohlédli do očí Bohu.

(Olaf Obsommer, Německo)

 

Zvláštní cena za poselství divákům

Teórie šťastiePoetický lezecký příběh o podzimu života, o opravdových borcích v zapomnění a o nástupu nové generace.

(Rasťo Hatiar, Slovensko)

 


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

 

SPOLUPOŘÁDÁ