Dovolená na kole? Doporučujeme CK TRIP, specialistu s tradicí 26 let!

Dovolená na kole? Doporučujeme CK TRIP, specialistu s tradicí 26 let!

Stále si nejste jistí, jak chcete strávit letošní dovolenou? Inspirujte se u CK TRIP!

CK TRIP se může pochlubit nejširší nabídkou cykloturistických zájezdů na českém trhu. Pořádájí zájezdy pro velmi zdatné silničáře přes alpská sedla i na horských kolech, ale převážná většina zájezdů je pohodových s kvalitním zázemím. Tradičně nejoblíbenější jsou prodloužené víkendy na alpských cyklostezkách vedoucích po rovině podél řek, na podzim potom zájezdy na kolech za vínem a do termálů.

Doprava na zájezdy je zajištěna velkými či malými dálkovými autobusy. CK má své cyklovleky (velký vlek na 42 kol, malý vlek na max. 27 kol), ve kterých jsou Vaše kola bezpečně zavěšena, připevněna a přepravována. Průvodci jsou v rámci každoročního školení dostatečně proškolováni ve správném a bezpečném nakládání kol, řidiči jsou profesionálové, vždy milí a usměvaví, proto není potřeba se o své kolo bát.

V nabídce CK TRIP najdete i zájezdy pro in-line bruslaře po speciálních trasách s nejhladším asfaltem do Německa, Rakouska, Švýcarska, Maďarska a na Slovensko. Nabízejí též kombinované cyklo a inline zájezdy pro páry či skupiny s nestejnými zájmy.

Poznejte cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol! Vydejte se hvězdicově mezi Cortinou d´Ampezzo a Grossglocknerem. Čeká vás cesta po zrušené železnici do metropole Dolomit, pohodová jízda Drávskou cyklostezkou a výhledy na nezapomenutelné scenérie Dolomit. Grossglocknerská panoramatická silnice v ceně zájezdu! Autobus vám usnadní průnik na jižním úpatí nejvyšší hory Rakouska, Grossglockner (3798 m). Čeká vás opět nově sestavený program nejoblíbenějších tras v Italských i Rakouských Dolomitech nadchne vyznavače pohodové cyklistiky, které oslní dech beroucími panoramaty věží Dolomit i hřebenů Alp.

Pokud hledáte kratší variantu, doporučujeme dvoudenní zájezd vede nejkrásnějším úsekem z celkových 591 km německo-polské hraniční cyklostezky Odra-Nisa, spojující Jizerské hory s Baltským mořem. Projedete nedotčenou lužní krajinou, typickými lužickými vesnicemi i historickými městy. Cyklistiku na dokonalé rovinaté cyklostezce a požitek z malebné lužní krajiny můžete završit ve wellness našeho hotelu (bazén, sauny, vířivky, solárium atd.).

Irena Špringlová se narodila v lyžařské rodině v Jablonci nad Nisou, která ji vedla k lyžování od nejútlejšího dětství až k závodnímu lyžování. Po vystudování Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze v kombinaci se studiem germanistiky na Univerzitách v Praze, Berlíně a ve Vídni, které zakončila diplomovou prací „Zvláštnosti rakouské němčiny“, se plynně převtělovala do rolí učitelky lyžování v rakouských Alpách, tlumočnice, překladatelky, učitelky němčiny, průvodkyně, cestovatelky a publicistky. Její cestopisné články vyšly v časopisech Lidé a země, 100+1, Ski&snowboard magazín, Cykloturistika, Peloton, Hospodářské noviny, Magazín MF DNES, Země světa a zpracovává tiskové zprávy pro Österreich Werbung. V současné době se věnuje především tvorbě i průvodcování zájezdů sportovní cestovní kanceláře TRIP v Jablonci n. N., jíž je spolumajitelkou.

CK trip2

CK TRIP
se může pochlubit nejširší nabídkou cykloturistických zájezdů na českém trhu. Pořádájí zájezdy pro velmi zdatné silničáře přes alpská sedla i na horských  kolech, ale převážná většina zájezdů je pohodových s kvalitním zázemím. Tradičně nejoblíbenější jsou prodloužené víkendy na alpských cyklostezkách , vedoucích po rovině podél řek, na podzim potom zájezdy na kolech za vínem a do termálů.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: