Dovezte si jedinečné zážitky z Bali s cestovní kanceláří Go2

Dovezte si jedinečné zážitky z Bali s cestovní kanceláří Go2

Láká vás dovolená na Bali? Vydejte se tam se specialisty z cestovní kanceláře Go2! Užijete si koupání na krásných plážích, poznáte místní indonéskou kulturu a prozkoumáte přírodní krásy ostrova.

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích – Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta. Česky hovořící průvodci na Bali a v Indonésii již několik let žijí a dobře se vyznají v místních poměrech.

Na programu zájezdů si v CK Go2 dávají opravdu záležet, je v něm obsaženo poznávání i odpočinek tak, aby si klienti svou dovolenouužili na maximum. Kromě zajištění kvalitního a ověřeného ubytování a sestavení itineráře cesty vám pomohou také s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařídí na cestu potřebné pojištění. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajištovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře. S těmito specialisty bude dovolená Bali dovolená vašich snů!

Chcete zkombinovat poznání místní kultury a výlety do přírody? Vydejte se na zájezd Příroda a chrámy. Čeká vás mimo jiné sjíždění řeky na raftech, návštěva chrámu Tanah Lot, výlet na Uluwatu a představení tradičního tance Kecak. Kromě toho samozřejmě také nezbytný odpočinek na pláži a nebo návštěva tradičních balijských masáží.

Máte zájem o potápění na různých lokalitách na celém Bali? Chcete pozorovat manty, měsíčníky, zažít vrakové potápění nebo absolvovat ponory podél úžasných korálových stěn? Rádi byste na ostrově Bali viděli nějaké přírodní a kulturní zajímavosti nebo s Vámi cestují nepotápěči? Zájezd Potápění na Bali se zážitkovým programem je pro vás ideální potápěčská dovolená!

Cvičíte jógu a hledáte především odpočinkovou dovolenou se spirituálním rozměrem? Zvolte zájezd Cesta za sebepoznáním! Kromě jogování, meditací a zdravého životního stylu v podobě organické stravy, je připraven rozmanitý program, který vám umožní poznat krásná místa, kulturu a život místních lidí. Navštívíte i jogové centrum, kde si jogu vyzkoušíte pod vedením balijského cvičitele.

Pokud toho chcete stihnout víc, volte zájezd Bali a Sumatra – sloni a orangutani v pralese. Čeká vás dobrodružná cesta za tím nejlepším na ostrovech Bali, Jáva a Sumatra. Začnete relaxem na jižních plážích Bali, poté se přesunete do vnitrozemí, abyste se lépe seznámili s exotickou balijskou kulturou. Dále se přesunete do oblasti NP Taman Nasional Bali Barat, který vám nabídne jednu z nejkrásnějších podmořských faun. Na závěr přeletíte na ostrov Sumatra, kde vás čeká trekking v sumaterském pralese a zážitkové koupání slonů sumaterských. Ať už si vyberete ze široké nabídky zájezdy Bali jakýkoliv, čekají vás nezapomenutelné zážitky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: