Dovezte si jedinečné zážitky z Austrálie s CK Go2

Dovezte si jedinečné zážitky z Austrálie s CK Go2

Láká vás dovolená v Austrálii? Vydejte se tam se specialisty z cestovní kanceláře Go2! Užijete si koupání a surfování na krásných plážích, poznáte místní kulturu a prozkoumáte přírodní krásy Austrálie i okolí.

Dovolené v Austrálii organizují již od roku 2006 pro individuály i skupiny a další CK. V České republice patří k největším poskytovatelům služeb spojených s organizovaním zájezdů do Austrálie. Jako jediní disponují profesionální licenci australského tour operátora a jejich průvodci jsou certifikování na provázení v NP Uluru Kata Tjuta.

Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snůbez zbytečných starostí. Na programu zájezdů si v CK Go2 dávají opravdu záležet, je v něm obsaženo poznávání i odpočinek tak, aby si klienti svou dovolenou užili na maximum. Kromě zajištění kvalitního a ověřeného ubytovánía sestavení itineráře cesty vám pomohou také s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařídí na cestu potřebné pojištění.

Chcete poznat to nejdůležitější z Austrálie? Vyberte si zájezd Austrálie pro každého! Kombinuje pobyt v nejhezčích lokalitách austrálie. program plný zážitků vrudém centru Austrálie, pralesech tropického severui na Velkém bariérovém útesu, doplněný o návštěvu pulzujících velkoměst SydneyaMelbourne. Čeká vás seznámení s prastarou aboriginskou kulturou, exotickou přírodou i moderním životním stylem novodobých Australanů.

Chcete toho stihnout co nejvíce? Vyberte si zájezd Austrálie letem světem! Kombinuje pobyt v tropech severu s nejstarším pralesem světa Daintree a oblasti Velkého bariérového útesu, doplněný o návštěvu pulzujícího velkoměsta Sydneya magický monolit Uluruspolu s majestátními skalními dómy Kata Tjuta. Navštívíte autentická místa Austrálie, kde se seznámíte s aboriginskou kulturou a poznáte přírodní krásy rudého kontinentu.

Chcete vidět i více z regionu, než jen Austrálii? Vyberte si zájezd Austrálie, Fiji a Nový Zéland! Navštívíte autentická místa Austrálie, Nového ZélanduFiji, kde se seznámíte s aboriginskou kulturou a poznáte přírodní krásy zemí jižního kříže. Rudý střed s jeho dominantami Uluru a Kata Tjuta, tropy severu s nejstarším pralesem světa Daintree a lávovou vyvýšeninou Atherton a samozřejmě výletem na Velký bariérový útes. Nevynecháte ani seznámení se s prastarou aboriginskou kulturou a exotickou přírodou v Austrálie.

Go2

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: