Do Thajska s cestovní kanceláří Avetour!

Do Thajska s cestovní kanceláří Avetour!

Thajsko nejsou jen nádherné pláže s bílým pískem, rajské ostrovy a hřející sluneční paprsky. Najdete zde také spoustu zajímavých národních parků nebo krásná města s bohatou historií.

Do Thajska s CK AVETOUR

CK AVETOUR

Zájezdy do Thajska pořádá i rodinná cestovní kancelář AVETOUR s 22letou tradicí. Letos připravili zájezdy v listopadovém termínu a v programu najdete ty nejkrásnější místa země.

Vše začíná v Bangkoku, prohlédnete si chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Nevynecháte ani Královský palác s chrámem Wat Phra Kaeo, kterému dominuje smaragdový Buddha a je nejposvátnějším svatostánkem buddhistů v Thajsku, chrám Wat Po, který je starší než město samo, pagodu Wat Arun – překrásný chrám Ranního úsvitu.

Zažijete i jízdu vlakem po železnici smrti, kterou stavěli desetitisíce zajatců během 2. světové války. Podíváte se  na most přes řeku Kwai. Projedete se na slonech v Taweechai, vydáte se do bujné s džungle s mnoha vodopády v národním parku Erawan a odpočinete si i zeleném ostrově Ko Chang, který dosud není poznamenaný masovou turistikou. Podrobné informace o zájezdu do Thajska naleznete na www.avetour.cz.

Kombinace se Singapurem a Emiráty

Návštěvu Thajska navíc můžete zkombinovat s výletem na další zajímavá místa. V Singapuru můžete navštívit ostrov Sentosa, překrásný „Disneyland“ pro dospělé s mnoha zábavnými a naučnými sekcemi: vyhlídková věž, obrovská socha lva Merliona, sbírky motýlů, působivá akvária a drezúra delfínů, hlavní obchodní ulici Asie tzv. Orchid Road nebo Jurong Bird Park.

Poslední zastávkou zájezdu pak bude návštěva Dubaje. Užijete si koupání u moře, výstup na nejvyšší budovu na světě Burdž al Chalífa, výlet do pouště na čtyřkolkách či na velbloudech, nákupy či možnost lyžovat v kryté hale s umělým sněhem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: