HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Do Asie jedině s Thai Airways!

Do Asie jedině s Thai Airways!

Letecká společnost Thai Airways International byla založena už v roce 1960 v Bangkoku. První lety byly zahájeny do 9 asijských destinací. První mezinárodní linka byla zahájena v roce 1971, a to do Sydney. V roce 1972 – 1973 se uskutečnily první lety do Kodaně, Londýna a Frankfurtu a v roce 1980 do Severní Ameriky. V dnešní době Thai Airways zajišťuje denní spojení do 74 destinací 34 zemí světa.

Svoji důvěru v Thai Airways projevili ostatní mezinárodní dopravci zajišťující spojení s Bangkokem tím, že pod křídla Thai Airways byly svěřeny i další činnosti související s provozem mezinárodního letiště v Bangkoku.

S jedinečnou a okouzlující thajskou kulturou a tradicemi, okořeněnou celosvětově proslulou báječnou kuchyní si Thai Airways vytvořilo určitý standard v zajišťování vysoce kvalitních jídel, která jsou na palubách letadel cestujícím podávána a dostalo se jim tak předního místa v oblasti cateringu. Důkazem těchto služeb jsou nesčetná ocenění letecké společnosti Thai Airways. Z více než 250 leteckých společností, které v současné době operují své linky po celém světě se letecká společnost Thai Airways International umístila mezi deseti nejlepšími.

Thai Airways

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: