Dívku pokousal delfín v mořském světě

Dívku pokousal delfín v mořském světě

   

Zábavní park SeaWorld Orlando na Floridě navštíví ročně  okolo pěti milionu návštěvníků. V „Mořském světě“ si každý příjde na své a může zde prožít neskutečný den plný zábavy i s dětmi. Živá vystoupení v bazénu s delfíny a hlavně s kosatkami je obrovské show. Nejen dětem, ale i vám se zdejší lachtani, veleryby, žraloci či polární medvědi budou zamlouvat, stejně jako krmení delfínu .

Ale pozor, právě při krmení delfínu v bazénu se nedávno odehrál nepříjemný incident. Jeden z krmených kytovců tam kousl do ruky osmiletou dívku, která v ruce držela rybu. Delfín naštěstí nezpůsobil oné dívce vážné zranění. Kdyby rodiče uposlechli nařízení, které upozorňuje všechny návštěvníky u vstupu, že se nesmí dotýkat hlav delfínů a papírové tácky na ryby zvedat do vzduchu nad kytovce, nemusela si dívenka na namožené ruce domů „odnášet“ ani těch pár modřin od zubů.

Zkušenosti čtenářů

zasluhují sežrat po kouskách. A lidi, kteří se ještě chodí bavit jejich utrpením, taky.

Danielsan

Takovihle clanek bych na tomto serveru necekal. Me poskrabala vcera doma kocka…

Bk

Tyhle hruzy by vubec nemely existovat.

Pepa2

Incident s kousnutím je napsát trochu nepřesně. Celý příběh je v odkazu ve videu (přepnout do HD kvality). Média z komára udělala velblouda. Vydělal na tom Seaworld, že získal neplacenou reklamu v médiích. 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=cFedhqa1K-c

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: