Západní a jižní Evropa

Mallorca – spaní v autě

Daniel Hrubý

Zdravím,v červnu jedeme na týden na Mallorcu. A chtěli bychom spát v autě. Nemáte někdo zkušenosti, jestli lze spát v autě někde mimo pláže a města? Jestli by šlo třeba zajet někam mimo silnici a tam se vyspat? Hledal jsem nějaký kempy, ale moc jsem nepochododil :/ Díky

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Je tam hodne dobrych hotelu. Spat v aute? Hmmmm…

Blue
Jirka:

Co hmmm? Kdyz nejsi srdcem nomad, pak nepochopis. Tobe snad nekdo rika „hmmm“ na to, ze chodis spat do hotelu?

Daniel

Spaní v autě nám vůbec nevadí. Do hotelu se nám nechce, protože bychom se tam akorát vyspali a zase jeli pryč a platili za to zbytečně moc. Proto by pro nás bylo lepší vyspat se v autě. Spíš mi jde o to, jestli za to nemůžeme dostat pokutu nebo jak se na to dívají obyvatelé? Samozřejmě bychom nespali na pláži nebo někde ve městě.

pdmlynek

Ale je to normální aby obytňáky mohli v Evropě přenocovat mimo kempoviště?  Jak to uděláš s elektrikou, vodou, a kanalizací?
 
Osobně se domnívám že za ty peníze co utratíte za obytňák (nebo si ho tam převezete z pevniny?), si tam najdeš pěkný apartment.

Daniel Hrubý
pdmlynek:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Daniel

Obytňák bychom neměli, půjčili bychom si větší auto a spali vzadu na složených sedačkách. Elektriku nepotřebujem (max nabít mobil v autě), vodu koupíme a využívali bychom veřejné wc. Takový byl náš plán 🙂 . Zajímalo mě, jestli s tím nemá někdo zkušenosti 🙂

gabina

uplne v pohode.
spali jsme tak i celou Havaj, Kretu, no stress. u plaze, mimo silnici.
 

Daniel

Tak to je paráda, díky, uděláme to tak taky 🙂

jindra
Daniel:

Pokud auto bude mit znacku CZ tak mistni obyvatelstvo uz ani nemuzete nijak prekvapit…

Tomáš

Já jsem podobně spal na Kanarských ostrovech, i když ne v autě, ale v hamace venku, auto je pro mě nepohodlné a vše bez problemu, nádherná dovolená a přiučíš se i něčemu novému. Horší je to s hygienou, ale da se to přežít pokud nejsi náročný. Kolikrát se stačilo jen pěkně obléct a projít do většího luxusního hotelu na záchody 😀

Terez

vůbec bych se toho nebála..spali jsme tak na Sicílii, Tenerife, Norsku, Americe a úplně v pohdoě. Prostě jen nebuďte moc na očích 🙂 a kdyby tě zajímali nějaké tipy na výlety na Mallorce mrkni na – https://www.nebudvorvan.cz/2018/03/multifunkcni-mallorca.html 🙂

Dominik

My ideme v Júli na 4 dni a tak isto si požičiavame väčšie auto(Octavia combi) a budeme spať v nej 🙂 snád to nebude zlé 😛

Daniel

Taky jedeme v júli 🙂

Dodo

Vyzerá to, že v Júli by sme mohli urobiť aj motozraz 😀 tiež sa chystám na spanie v aute

kdo v dnesni dobe spi v aute?

Daniel

Nevidím důvod, proč nespat v autě 🙂 Mám radši aktivní dovolenou, nepotřebuji ležet na hotelu. Potřebuji se jen někde vyspat. Pokud to jde v autě, tak nevidím důvod, proč ne 🙂

Daniel:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Blue
Daniel:

Presne tak, Danieli! [palec nahoru] Zajimalo by me, s odstupem 2 let, jak jste to nakonec zrealizovali 😉 At se dari ♫

Daniel

Běž si vylévat své mindráky někam jinak 🙂

Daniel:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Daniel

Pro psaní do konverzací by měli začít dělat IQ testy. Protože ty máš víc zubů než mozkových buněk…

Daniel

A tímhle končím moji konverzaci s tebou

Daniel:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Zuza
Daniel:

Ahoj,
 
odepsala jsem ti, ale zařadilo se to nahoru 🙂

Zuza

Ahoj Danieli, já letím 19.6. na týden na Mallorku a spím už podruhé taky v autě… je to super a v pohodě. Můžeme dát kafe, kdybyste tam byli ve stejném termínu. Pokud by tě něco zajímalo, [email protected]

gabina

Ahoj Danieli, já letím 19.6. na týden na Mallorku a spím už podruhé taky v autě… je to super a v pohodě. Můžeme dát kafe, kdybyste tam byli ve stejném termínu. Pokud by tě něco zajímalo, [email protected]

Nika
gabina:

a je to bezpecne i pro samotnou zenu? Nejake tipy kde konkretne parkovat? Budu tam asi 8.8-12.8 mozna dele..

Lucka

Někdo na Mallorce v období 4.-10.7 :-)?.. [email protected]

Pavel

Já tam budu 31.7. – 3.8. kdyby chtěl dát někdo společnej výlet nebo jen kafe…  stavelik(zav.)gmail.com

Tom

Planujeme to stejně pujčit auto, ale spat buď hamaka a nebo právě na plážích 😉 (chvili jsem na mallorce žil a když jsem viděl že ožralí lidi co nedošli do hotelu spali na pláži a bez problému tak proč by tam nemohli přespat slušný lidi 😀 Budem tam v termínu 30.8-10.9 kdyby někdo stejně napište [email protected]

David
Tom:

Ahoj. Jezdí tam hodně policajtů? Jedu tam teď v srpnu s kámošem a také se chystáme spát v autě, nebo někde na pláži. Tak se trochu bojím aby s tím policajti neměli problém a nerozdávali pokuty

David
Tom:

16.8 – 22.8 [email protected]

David
Tom:

16.8 – 22.8 [email protected]

Bára

Ahoj, my byli na Mallorce na začátku července. Půjčili jsme jen kola a spali pod širákem na různých útesem, ale i na pláži. Nikdo to tam neřeší. Když nebudete rozdělávat oheň, tak je to úplně v pohodě. Na jednom útesu vedle nás spal nějakej pár dokonce ve stanu a taky nikdo nic nenamítal. Takže spaní v autě – naprosto v klidu.

Lukas
Bára:

To jste mi udelala radost Baro, taky bych chtel pujcit kola a prespat nekde stranou kdyz to vyjde, neco mozna vyresit pres couchsurfing, kdyz bude jeste nekde volno 🙂 ale chceme to pojmout jako lowcost vylet a davat minimalne 100e za noc nekde v hotelu i prijde sileny

Mirek

Letím do Palmy 14.10.18 Nebude tam někdo chodit po kopcích a občas nějaké pokoupání. díky Mirek

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: